4 مهر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 34
امروز: 3135
هفته جاری: 61172
ماه جاری: 28592
تاکنون: 16676146
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: شستا هزار و 300 ميليارد تومان طرح در همدان اجرا مي‌کند
 • استاندار همدان از آغاز عمليات اجرايي پنج طرح با سرمايه‌گذاري يک‌هزار و 300 ميليارد تومان توسط شرکت سرمايه‌گذاري تامين اجتماعي کشور در اين استان خبر داد.
 • سيد سعيد شاهرخي  در آيين کلنگ زني مجتمع دامپروري 6 هزار راسي قهاوند اظهار داشت: با توجه به رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب و سياست هاي دولت تدبير و اميد، اولويت مسوولان در کشور و استان توجه به معيشت و اشتغال است.

  وي افزود: در اين راستا توجه مسوولان کشوري به مزيت هاي استان در جهت رونق سرمايه گذاري معطوف شده است که براي نمونه پنج طرح به دست شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي در همدان اجرا مي شود.

  استاندار همدان ادامه داد: هم اکنون 63 طرح در قالب پروژه هاي جهش توليد در استان با سرمايه گذاري 10 هزار ميليارد تومان در دست اجرا است که تا پايان کار دولت تدبير و اميد به نتيجه مي رسد.

  شاهرخي با بيان اينکه تعدادي از اين طرح ها جديد و برخي هم فعال کردن طرح هاي راکد است اضافه کرد: 85 طرح راکد تاکنون فعال شدند و پيگير افزايش ظرفيت تعدادي از طرح هاي فعال نيز هستيم.

  وي گفت: با همت مديران استان پتروشيمي همدان پس از 12 سال که تبديل به يک آرزو شده بود تا ماه آينده به بهره برداري مي رسد.

  استاندار همدان بيان کرد: با همه فشارهاي اقتصادي که دولت با آن مواجه است مجدانه دنبال رونق و جهش توليد هستيم و توفيقات خوبي هم بدست آورديم که حاصل هم افزايي، وحدت، هماهنگي و همدلي همه ارکان نظام در استان است.

  شاهرخي با قدرداني از همکاري مردم استان در اجراي طرح هاي اقتصادي افزود: مجمع نمايندگان استان پيگير امور استان و نماينده ولي فقيه محور اين وحدت است و هيچ کس وقتش را صرف حاشيه ها نمي کند.

  وي خطاب به مديرعامل شرکت سرمايه گذاري تامين اجتماعي کشور گفت: به عنوان نماينده عالي دولت در استان تضمين مي کنم مشکلي با هيچ دستگاهي نخواهيد داشت بنابراين خواستار توسعه طرحهاي اقتصادي شستا در استان و تکميل حلقه هاي بعدي اين سرمايه گذاري هستيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/06/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1625
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.