7 آبان 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 6622
هفته جاری: 40446
ماه جاری: 56832
تاکنون: 16808449
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان تاکيد کرد: جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود
 • استاندار همدان در نشست با مجمع نمايندگان سمن‌هاي جوانان استان گفت: حضور جوانان سبب شتاب توسعه کشور خواهد شد پس جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود.
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، مهندس شاهرخي در نشست با مجمع نمايندگان سمن‌هاي جوانان استان  با بيان اينکه دفاع جانانه و شرافتمندانه‌ رزمندگان اسلام در دفاع مقدس سربلندي و اقتدار ملت ايران را به همراه داشت، گفت: در دفاع مقدس اثبات شد که اعتماد به فکر و توان جوانان نتيجه بخش است.

  مهندس شاهرخي با بيان اينکه جوانان ايراني ريشه در ديانت و انسانيت دارند، گفت: دفاع مقدس ثابت کرد اعتماد به فکر و توان جوانان نتيجه بخش است.

  وي با اشاره به اينکه جوانان ايراني ريشه در ديانت و انسانيت دارند، افزود: جوانان ايراني با وجود تحريم‌هاي ظالمانه، در علوم نو، حرف‌هاي جدي براي گفتن دارند.

  استاندار همدان توسعه پيشرفت و آباداني را در گرو اعتماد و ميدان دادن به جوانان  دانست و عنوان کرد: حضور خودجوش جوانان در عرصه‌هاي مختلف و ايجاد تشکل‌هاي مختلف براي اعتلاي جامعه، قابل تقدير است.

  وي با تاکيد براينکه از همه جوانان بزرگوار و تلاشگر استان همدان که در قالب سمن‌ها در پي رفع مشکلات و مسائل رشد و توسعه استان‌شان هستند تشکر و قدرداني مي‌کنيم، مطرح کرد:هدف جدي ما، ايجاد زمينه ارتقا جايگاه جوانان و زنان براي نقش آفريني در توسعه استان است.

  شاهرخي افزود: مديران دستگاه‌هاي اجرايي فضا را براي بهره‌مندي از انديشه و توان جوانان فراهم کرده و پروژه‌ها و فعاليت‌هاي خود را به سازمان‌هاي مردم نهاد واگذار کنند.

  وي بيان کرد: بهترين راه، واگذاري امور مردم به تشکل‌ها و سمن‌ها و استفاده از ظرفيت آن‌هاست بنابراين مديران دستگاه‌هاي اجرايي، سمن‌ها را در کنار خود داشته باشند و به آنها کمک کنند.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه بايد ميزان استفاده مديران و دستگاه‌هاي اجرايي از ظرفيت سمن‌ها ارزيابي شود و بيشتر شود، عنوان کرد: لازم است حوزه‌هاي سياسي و اجتماعي در راستاي ارتقا سطح کيفي و کمي سمن‌ها نهايت همکاري را داشته باشند چرا که  حضور جوانان  سبب شتاب توسعه کشور خواهد شد پس جوان‌گرايي بايد به مطالبه عمومي تبديل شود.

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 187
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.