8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 4288
هفته جاری: 26479
ماه جاری: 48533
تاکنون: 17145299
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: دستاورد دولت در حوزه ورزش و جوانان ماندگار است
 • استاندار همدان گفت: با وجود تنگناها و مشکلات فراوان، توفيقات و دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در حوزه‌هاي مختلف به‌ويژه در حوزه ورزش و جوانان ماندگار است که هر هفته بخش عظيمي از اين طرح‌ها به ثمر مي‌نشيند.
 • سيدسعيد شاهرخي استاندار همدان در آيين بهره‌برداري از ورزشگاه پنج هزار نفري ملاير که از طريق ويدئو کنفرانس با رييس جمهوري برگزار شد اظهار داشت: با وجود مسايل و سختي‌هاي زياد، همت بالايي از سوي دولت به‌کار گرفته شد تا هر هفته طرح‌هاي بزرگ ملي در سراسر کشور  بهره برداري شود که ستودني است.

  شاهرخي افزود: با افتتاح تعداد پُرشماري طرح ملي در سراسر کشور از طريق ويدئو کنفرانس با رييس جمهوري، روز شکوفايي طرح‌هاي ورزشي و گردشگري بود که يک نمونه طرح‌هاي ورزشي شامل ورزشگاه پنج هزار نفري در شهرستان ملاير بهره‌برداري شد.

  استاندار همدان با اشاره به استعدادهاي ويژه ملاير در حوزه‌هاي مختلف صنعت، کشاورزي، اشتغال و ورزش بيان کرد: اين شهرستان به واسطه وجود مردماني سخت‌کوش و پرتلاش و جواناني فعال و خلاق در بسياري از شاخص‌ها در سطح استان پيشتاز است.

  شاهرخي به سابقه ديرينه ملاير در رشته کشتي با فعاليت کشتي‌گيراني همچون برادران مصطفي‌جوکار و همچنين رشته فوتبال ابراز اميدواري کرد: بتوان زمينه ارتقاي هر چه بيشتر حوزه ورزش را در اين شهرستان مهيا کرد.

  شاهرخي گفت: با توجه به افتتاح ورزشگاه استاندارد پنج هزار نفري در ملاير، به دنبال اين هستيم يک تيم ليگ دومي فوتبال براي اين شهرستان بياوريم.

  استاندار همدان با اشاره به پيشرفت خوب تيم پاس همدان و کسب توفيقات خوب در بازي‌هاي اخير ابراز اميدواري کرد: تيم پاس همدان به ليگ يک صعود کند و بيشتر اين تيم را حمايت خواهيم کرد تا بتوانيد توفيقات خوبي در ليگ دسته يک داشته باشد.

  شاهرخي ادامه داد: براي ملاير هم تلاش مي‌کنيم از فصل آينده با حمايت مسوولان و نمايندگان تيمي از اين شهرستان در ليگ يک داشته باشيم و هر هفته اخبار فوتبال ملاير روي آنتن باشد و به طور قطع حمايت جدي از فوتبال اين شهرستان و ساير رشته‌هاي ورزشي خواهيم داشت.

  استاندارگفت: مردم شايسته همه نوع خدمتي هستند و وظيفه داريم مسايل و مشکلات آنان را با حضور خودشان حل کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/07/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 161
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.