8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4461
هفته جاری: 26650
ماه جاری: 48704
تاکنون: 17145369
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  خروجي محدوديت‌هاي کرونايي منجر به کاهش ورودي بيمارستان‌ها شود
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: خروجي مصوبات، برنامه‌ها و اعمال محدوديت‌ها بايد منجر به کاهش آمار بيماران کرونايي و ورودي به بيمارستان‌ها شود.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان؛ مصطفي آزادبخت در ستاد استاني کرونا بيان کرد: رهبري انقلاب اسلامي بر لزوم اتخاذ تصميم‌هاي قاطع و حاکميتي، اقناع افکار عمومي و همکاري همه دستگاه‌ها و آحاد مردم براي مقابله با وضعيت ويروس عالم‌گير کرونا، هدايت و تأکيد کردند.

  وي اضافه کرد: انجام وظايف محوله نيز از موضوع هاي مورد تاکيد رييس جمهوري براي مقابله با ويروس کرونا بود که در اين راستا بايد دولت، کادر درمان و مردم با تمام توان به صحنه آمده و کمک کنند تا در اين عرصه موفق شويم.

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان افزود: يکي از ملزومات اصلي توفيق در کارها و برنامه ها انجام کار فرهنگي و حمايتي در راستاي کاهش ميزان بيماران و ورودي به بيمارستان‌هاي اين استان  است.

  آزادبخت افزود: به گفته رييس دانشگاه علوم پزشکي عامل 52 درصد ابتلا به بيماري حضور در تجمع ها شامل عروسي و عزا است که بايد فرمانداران، بخشداران و دهياران با ديدن هر گونه تجمع غيرقانوني ورود کنند.

  وي ادامه داد: بانک ها نيز از اماکن پرچالش از نظر ميزان تجمع افراد و رعايت پروتکل هاي بهداشتي است که بايد در اين باره با رييس کميسيون هماهنگي بانک‌هاي استان به منظور اجراي تدابير ويژه نشستي برگزار کرد.

  وي بيان کرد: يک هزار و 660 تن از کادر بهداشت و سلامت و درمان به ويروس کرونا مبتلا شدند با اين وجود در خط مقدم مبارزه با کرونا ايثارگرانه کار و تلاش مي کنند بنابراين بايد با تکريم و تمجيد از اين افراد به آنها روحيه داد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/08/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 125
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.