9 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 0
هفته جاری: 26795
ماه جاری: 48849
تاکنون: 17145426
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار: کادر بهداشت و درمان خط مقدم مبارزه با کرونا بودند
 • استاندار همدان با صدور پيامي به مناسبت شهادت اولين شهيد مدافع سلامت اين استان گفت: در چند ماه اخير کادر بهداشت و درمان خط مقدم جهاد ، مبارزه و پيشگيري با ويروس کرونا بودند که صادقانه و خالصانه به مردم خدمت کردند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، سيدسعيد شاهرخي،استاندار همدان در اين پيام گفت: در راستاي مبارزه و پيشگيري از ويروس کرونا، تعداد زيادي از کادر بهداشت و درمان کشور در خدمت صادقانه و خالصانه به مردم، جان خود را از دست دادند.

  شاهرخي افزود: خبر شهادت اولين شهيد مدافع سلامت استان همدان شهيده سيده زهرا موسوي ارفع از کادر پرتلاش مرکز آموزشي درماني سينا فرشچيان که در خط مقدم مبارزه با اين ويروس جان خود را از دست داد و به خيل شهداي مدافع سلامت پيوست، موجب تاثر و تالم فراوان شد.

  استاندار همدان ادامه داد: تعداد زيادي از کادر بهداشت و درمان در اين مسير خدمت گذاري جان خود را از دست دادند و براي هميشه نام و ياد آنها در اذهان مردم ماندگار شد.

  شاهرخي در اين پيام با تسليت شهادت اين بانوي ايثارگر به کادر زحمتکش بهداشت و درمان از مردم خواست: همچون گذشته با توجه به شرايط قرمز کرونايي استان نسبت به رعايت پروتکل ها با هدف حفظ سلامتي خود وديگران، کنترل ويروس کرونا و کمک به کادر بهداشت و درمان استان اهتمام ويژه‌اي داشته باشند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/08/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 131
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.