8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 4474
هفته جاری: 26663
ماه جاری: 48717
تاکنون: 17145375
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: از سرمايه گذاري اوقاف در استان استقبال و حمايت مي کنيم
 • استاندار همدان در ديدار رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه گفت: از سرمايه گذاري اوقاف در استان استقبال و حمايت مي کنيم
 •  

  به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان، سيدسعيد شاهرخي با تاکيد براينکه استان داراي ظرفيت هاي کم نظيري براي سرمايه گذاري است، گفت: از اعلام آمادگي سازمان اوقاف براي مشارکت و سرمايه گذاري در اين استان استقبال مي‌کنيم.

   

  مهندس شاهرخي استاندار همدان با اشاره به طرح سازمان اوقاف براي سرمايه گذاري در استانها، افزود: اوقاف مي تواند در حوزه کشاورزي با هدف رونق و توسعه توليد، سرمايه گذاري کند.

  وي خاطرنشان کرد: استان همدان آمادگي دارد براي تقويت سرمايه گذاري و توسعه استان تعامل و همکاري بيشتري با سازمان اوقاف و امر خيريه داشته باشد.

   

  استاندار همدان افزود: طرح ها و فرصت هاي سرمايه گذاري استان را در اختيار سازمان اوقاف و امور خيريه کشور قرار مي‌دهيم تا بعد از بررسي براي اجراي کار مشترک اقدام عملياتي صورت گيرد.

   

  شاهرخي گفت: استان همدان استعدادها و ظرفيت هاي ويژه اي در زمينه کشاورزي، معادن و گردشگري براي سرمايه گذاري دارد و مشتاقانه پذيراي سرمايه گذار داخلي و خارجي است.

   

  او با بيان اينکه وقف سنت حسنه اي در جامعه اسلامي است، تصريح کرد: وقف در استان همدان سابقه ديرينه اي دارد به طوريکه از استان هاي پيشگام کشور هستيم.

   

  رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه امروز براي بازديد از موقوفات به استان همدان سفر کرد.

   

  حجت الاسلام خاموشي رئيس سازمان در جريان سفر يکروزه خود به استان همدان از موقوفه هاي شهرستان ملاير نيز بازديد کرد.

  همچنين حسينيه ثارالله واقع در طبقه زيرين آستان امامزاده  عبدالله شهر همدان امروز در آييني با حضور رئيس سازمان اوقاف و امور خيريه کشور افتتاح شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1399/10/15   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1502
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.