مهمانان حاضر در سایت: 11
امروز: 5268
هفته جاری: 51307
ماه جاری: 100292
تاکنون: 16947702
 
از گنج های بهشت؛ نیکی کردن و پنهان نمودن کار نیک و صبر بر مصیبت ها و نهان کردن گرفتاریهاست.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  دفترهماهنگي اموراقتصادي  »  موانع واحدهاي توليدي همدان برطرف مي شود
 • • رييس سازمان برنامه و بودجه همدان با بيان اينکه شرايط توليد سخت شده است و توليدکنندگان مشکلاتي دارند، گفت: با همکاري بانک ها و توليدکنندگان موانعي که عامل تعطيلي واحدهاي توليدي شده است، برطرف مي شود.
 • سيد اسکندر صيدايي روز يکشنبه در کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد همدان افزود: با برگزاري جلسات اين کارگروه بخش زيادي از مشکلات توليد کنندگان برطرف شده است و با بازگشت واحدهاي توليدي تعطيل شده به چرخه اقتصاد استان، اشتغال افزايش مي يابد.
  رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان نيز با بيان اينکه تاکنون 53 جلسه استاني ستاد اقتصاد مقاومتي برگزار شده است گفت: در اين راستا 86 مصوبه اجرايي و 48 مصوبه هم در حال پيگيري است.
  حميدرضا متين در حاشيه کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: سه گروه از طرف اين سازمان، مديريت برنامه ريزي و استانداري همدان، کار نظارت بر واحدها و مصوبات اين نهاد را بر عهده دارند.
  وي با بيان اينکه از مصوبات اجرايي شده تاکنون يک طرح با مشکل مواجه شده است، ادامه داد: اين طرح انحراف هزينه داشته که مجري آن با برطرف کردن انحرافات بايد اصلاحات لازم را انجام دهد.

  ** پرداخت 900 ميليارد ريال تسهيلات به واحدهاي توليدي
  متين اضافه کرد: سال گذشته 6هزار و 300 ميليارد ريال اعتبار براي پرداخت تسهيلات به توليدکنندگان پرداخت شد.
  وي افزود: از ابتداي سال جاري 900 ميليارد ريال تسهيلات به واحد هاي توليدي پرداخت شده است و چهار هزار ميليارد ريال نيز طرح نيز در دستور معرفي است.
  رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان اظهار داشت: جهت رونق توليد، از محل تسهيلات اشتغال روستايي نيز تسهيلات استفاده شده است و به دليل سود کم اين تسهيلات، توليد کنندگان تمايل دارند تسهيلات را از اين طريق دريافت کنند.
  وي با اشاره به اينکه تسهيلات در چارپوب اشتغال روستايي پرداخت شده است بيان کرد: واحدهاي صنفي بيشتر از صنعت از اين تسهيلات استفاده کرده اند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/12/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 49
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.