9 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 65
امروز: 3906
هفته جاری: 48692
ماه جاری: 63396
تاکنون: 15314061
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مصطفي آزادبخت، رئيس ستاد انتخابات استان همدان تشريح کرد؛50 نفر، آمار روز چهارم ثبت‌نام در استان همدان
 • گزارش چهارمين روز ثبت‌نام يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان همدان (13 آذرماه 1398)
 • به گزارش کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان، مصطفي آزادبخت افزود: از 50نفر در استان همدان در روز چهارم، 17نفر درحوزه انتخابيه همدان و فامنين، 9نفر درملاير، 3 نفر در نهاوند، 4 نفر در تويسرکان، 5 نفر در حوزه انتخابيه بهار و کبودراهنگ،5 نفر از اسدآباد و 7 نفر در حوزه انتخابيه رزن و درگزين ثبت‌نام کردند.

  به گفته آزادبخت از بين ثبت‌نام کنندگان 44 نفر مرد و 6 نفر زن هستند.

  آزادبخت در خصوص تحصيلات داوطلبان گفت: از بين افراد ثبت‌نامي 43 نفر داراي مدرک فوق ليسانس و 4 نفر داراي مدرک دکتري و 3نفر تحصيلات حوزوي هستند.

  به گفته وي از بين ثبت‌نامي‌ها در سطح استان همدان کارمند20نفر، استاد دانشگاه 5 نفر، فرهنگي 6 نفر، شغل آزاد 7 نفر، بازنشسته 4 نفر و پزشک يک نفر و بيکار 1 نفر ،ساير مشاغل  2 نفرو قاضي 4 نفر هستند.

  ___________

    کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/13   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 612
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.