23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 175865
تاکنون: 15562442
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اگر همدان در آرامش است نشان از کارايي و اثربخشي برنامه‌هاي نيروي انتظامي است
 • استاندار همدان گفت: اگر همدان در آرامش است نشان از کارايي و اثربخشي برنامه‌هاي نيروي انتظامي است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي با حضور در شوراي فرماندهي انتظامي استان همدان مطرح کرد:  احساس امنيت مهم‌ترين و ابتدايي‌ترين نياز بشريت است.

  شاهرخي گفت: مردم ايران قدر نيروهاي نظامي و انتظامي را به خوبي مي‌دانند.

  وي افزود: نام نيروي انتظامي براي مردم احساس آرمش، و براي متخلفين ايجاد ترس مي‌کند.

  استاندار تاکيد کرد: تلاش‌هاي بي‌وقفه  در  نيروي انتظامي فرصت هرگونه اقدام را از دشمنان و معاندين را گرفته است.

  شاهرخي گفت: اقدامات بسيار مهمي توسط نيروهاي انتظامي  در کاهش تلفات و تخلفات در استان همدان صورت گرفته که به نسبت سال‌هاي قبل شاهد پيشرفت چشم‌گيري هستيم.

  وي خاطر نشان کرد : با توجه به درايت مردم همدان و عدم همراهي آن‌ها با اغتشاشگران، نقش عمده در کنترل به موقع و حفظ امنيت را نيروهاي انتظامي ايفا کردند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 563
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.