23 فروردین 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 0
هفته جاری: 0
ماه جاری: 176219
تاکنون: 15562709
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اولويت خود را بر معيشت مردم، توجه به اشتغال، توليد و سرمايه‌گذاري بنا نهادم
 • نشست صميمي خبرنگاران خبرگزاري ايسنا(خبرگزاري دانشجويان) با استاندار همدان.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در نشست صميمي با خبر نگاران ايسنا گفت: در ايران جنبش دانشجويي، جنبشي ريشه‌دار است.

  شاهرخي افزود: استقلال طلبي، استکبار ستيزي و مبارزه با ظلم و ستم از ويژگي‌هاي بارز جنبش دانشجويي است.

  استاندار با بيان اينکه جوانان انقلابي بخصوص دانشجويان، هميشه خالق صحنه‌هاي نابي چون جنبش دانشجويي، انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي بودند خاطر نشان کرد: دانشجوياني که صحنه‌ساز نهضت انقلاب اسلامي بودند اکنون به عنوان استاد دانشگاه سکاندار نهضت علمي در همه رشته‌هاي موجود تبديل شده‌اند.

   وي تاکيد کرد:  اولويت خود را بر معيشت مردم، توجه به اشتغال، توليد و سرمايه‌گذاري بنا نهادم.

  در ادامه استاندار افزود: از ديگر اولويت‌هاي ما در استان، توجه ويژه به سرمايه اجتماعي است.

  شاهرخي با تاکيد بر اين نکته که مبناي ما براي حل و فصل اين دو مهم، تدوين سند راهبردي و برنامه‌ريزي دقيق است اظهار داشت:  تدوين سند راهبردي و برنامه‌ريزي عملياتي از اقدامات مهمي که براي ارتقا معيشت و اشتغال انجام گرفته است.

  وي گفت: با ساعت‌ها کار کارشناسي شده تلاش کرديم از منابع موجود بيشترين بهره را برده تا بتوانيم با سرعت بيشتري تاثيرگذار باشيم. بررسي کرديم تا بستري براي ايجاد معيشت بهتر براي مردم و براي جوانان در همدان ايجاد اشتغال کنيم.

  استاندار با بيان اين مهم که در برنامه‌هاي تدوين شده 5 هزار ميليارد براي سرمايه‌گذاري در استان پيش بيني کرديم افزود:قرار است با ? هزار ميليارد پيش بيني شده، هرساله 20 هزار شغل ايجاد کنيم.

  شاهرخي تاکيد کرد : براي محقق شدن اين برنامه، سه راهبرد اساسي را در نظر گرفتيم: سرمايه گذاري جديد، ارتقاي واحدهاي در حال کار و راه‌اندازي واحدهاي تعطيل شده.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 523
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.