5 اسفند بزرگداشت خواجه نصير الدين طوسي و روز مهندس

7اسفندولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

7اسفندولادت حضرت امام خميني(ره)

14 اسفندروزاحسان ونيکوکاري

15اسفندروزدرختکاري

17اسفندولادت امام محمدباقر(ع)

19اسفندشهادت امام علي النقي الهادي(ع)

26اسفندولادت حضرت امام محمدتقي(ع)

29اسفندولادت حضرت امام علي(ع)

29اسفندروزملي شدن صنعت نفت ايران

 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 16
امروز: 4834
هفته جاری: 29811
ماه جاری: 227900
تاکنون: 12290103
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رييس مرکز آمار ايران: سه ميليون و 200 هزار بيکار مطلق در کشور وجود دارد
 • رئيس مرکز آمار از اشتغال 23 ميليون و 800 هزار تن به صورت کامل خبر داد و گفت: سه ميليون و 200 هزار بيکار مطلق در کشور وجود دارد.
 • اميد علي پارسا روز پنجشنبه در حاشيه جلسه اعضاي شوراي برنامه ريزي و توسعه استان همدان در جمع خبرنگاران افزود: البته تعداد شاغلان بيشتر از اين عدد است اما برخي مبنا را درباره بيمه و تامين معيشت مي دانند ولي موضوع معيشت از کار و توليد به طور کامل جداست. وي، افراد داراي اشتغال ناقص که بين يک تا 44 ساعت در هفته کار مي کنند را 2 ميليون و 400 هزار نفر اعلام و اضافه کرد: نرخ تورم نقطه اي کشور 37.5 درصد و نرخ تورم 12 ماهه 18 درصد است. رييس مرکز آمار ايران نرخ تورم در استان همدان را 37 درصد اعلام کرد و افزود: نرخ بيکاري کشور در پاييز امسال نسبت به پاييز سال گذشته 11.7 درصد باقي مانده است و در استان همدان نيز 7.2 درصد آخرين نرخ بيکاري است. پارسا اظهار داشت: نرخ هاي استاني خطاي نسبي 20 درصدي دارد يعني عددي که گفته مي شود 25 درصد همين عدد ممکن است کمتر يا بيشتر باشد، يعني نرخ بيکاري همدان بين 6.2 و 9.2 درصد است و اين برآوردي است که وجود دارد. وي با بيان اينکه نرخ مشارکت اقتصادي سالجاري در کشور 40.5 درصد و در استان همدان 40.2 درصد است، گفت: همدان جزو استان هايي است که نرخ بيکاري در آن نسبت به متوسط کشور کمتر است.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1414
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.