مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 18
امروز: 4364
هفته جاری: 14439
ماه جاری: 216665
تاکنون: 12886160
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رييس مرکز آمار ايران: سه ميليون و 200 هزار بيکار مطلق در کشور وجود دارد
 • رئيس مرکز آمار از اشتغال 23 ميليون و 800 هزار تن به صورت کامل خبر داد و گفت: سه ميليون و 200 هزار بيکار مطلق در کشور وجود دارد.
 • اميد علي پارسا روز پنجشنبه در حاشيه جلسه اعضاي شوراي برنامه ريزي و توسعه استان همدان در جمع خبرنگاران افزود: البته تعداد شاغلان بيشتر از اين عدد است اما برخي مبنا را درباره بيمه و تامين معيشت مي دانند ولي موضوع معيشت از کار و توليد به طور کامل جداست. وي، افراد داراي اشتغال ناقص که بين يک تا 44 ساعت در هفته کار مي کنند را 2 ميليون و 400 هزار نفر اعلام و اضافه کرد: نرخ تورم نقطه اي کشور 37.5 درصد و نرخ تورم 12 ماهه 18 درصد است. رييس مرکز آمار ايران نرخ تورم در استان همدان را 37 درصد اعلام کرد و افزود: نرخ بيکاري کشور در پاييز امسال نسبت به پاييز سال گذشته 11.7 درصد باقي مانده است و در استان همدان نيز 7.2 درصد آخرين نرخ بيکاري است. پارسا اظهار داشت: نرخ هاي استاني خطاي نسبي 20 درصدي دارد يعني عددي که گفته مي شود 25 درصد همين عدد ممکن است کمتر يا بيشتر باشد، يعني نرخ بيکاري همدان بين 6.2 و 9.2 درصد است و اين برآوردي است که وجود دارد. وي با بيان اينکه نرخ مشارکت اقتصادي سالجاري در کشور 40.5 درصد و در استان همدان 40.2 درصد است، گفت: همدان جزو استان هايي است که نرخ بيکاري در آن نسبت به متوسط کشور کمتر است.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/10/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1472
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.