11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 41
امروز: 616
هفته جاری: 11887
ماه جاری: 92998
تاکنون: 15898390
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان:گرايش مردم براي سفر به استان همدان افزايش يافته است
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار همدان گفت: برگزاري رويدادهاي بين المللي در همدان گرايش مردم براي سفر به استان همدان را افزايش داده است.
 • به گزارش خبرنگار مهر، ظاهر پور مجاهد بعدازظهر پنج‌شنبه در بازديد ستاد اجرايي خدمات سفر استان همدان با تبريک فرارسيدن سال جديد و بيان اينکه از دست اندرکاران ستاد خدمات سفر قدرداني مي‌کنم گفت: نمونه همين ستاد در شهرستان‌ها و با نظارت فرمانداران داير شده است تا خدمات مناسب به مسافرين ارائه شود. پور مجاهد با تاکيد بر اينکه شرايط خوبي در استان همدان وجود دارد و برگزاري رويدادهاي بين‌المللي در همدان گرايش مردم را براي سفر به استان همدان افزايش داده است، گفت: آمارها نشان دهنده سير صعودي در جذب گردشگر است. وي با بيان اينکه بايد توان خود را به‌کار گرفته و در زمينه جذب گردشگر به صورت اساسي کار کنيم، گفت: بايد فرهنگ جذب گردشگر و برخورد مناسب با مسافران و گردشگران داخلي و خارجي تقويت شود. معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري همدان عنوان کرد: استان همدان بايد در توسعه و حضور در برنامه‌هاي کشوري و بين‌المللي سرآمد باشد. پور مجاهد با تاکيد بر اينکه استان همدان اين استعداد را دارد، گفت: همدان نيروهاي بسيار خوبي دارد که در کنار برنامه‌ريزي دقيق مي‌تواند مسير توسعه به صورت قوي‌تري پيگيري کند.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2426
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.