11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 168
امروز: 152
هفته جاری: 11423
ماه جاری: 92534
تاکنون: 15898026
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: بازديد اماکن تاريخي همدان در ايام نوروز براي خبرنگاران رايگان شد
 • استاندار همدان گفت: بازديد اماکن تاريخي همدان در ايام نوروز براي خبرنگاران رايگان است و مي توانند از اين امتياز استفاده کنند.
 • سيدسعيد شاهرخي در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به هديه نوروزي همدان براي خبرنگاران سراسر کشور، گفت: بازديد اماکن تاريخي همدان در ايام نوروز براي خبرنگاران رايگان است. وي اضافه کرد: ديدن اماکن تاريخي دولتي همدان در ايام نوروز براي خبرنگاران سراسر کشور که همدان را براي گردش نوروز انتخاب کرده‌اند رايگان خواهد بود و اين اقدام در راستاي تکريم خبرنگاران سراسر کشور و خانواده‌هاي آنها و در راستاي ترويج و گسترش گردشگري صورت گرفته است. گفتني است، استان همدان به عنوان پايتخت تاريخ و تمدن ايران در غرب کشور قرار گرفته و از شمال با استان‌هاي زنجان و قزوين، از جنوب با استان لرستان، از شرق با استان مرکزي و از غرب با استان‌هاي کردستان و کرمانشاه همسايه است و با وجود انواع جاذبه‌هاي مذهبي، طبيعي و تاريخي، گروه‌هاي مختلف مردم را با هر نوع سليقه و ذائقه‌اي به خود جذب مي‌کند. همچنين ميزباني همدان از دو رويداد بين المللي در سال 2018 همدان را بيشتر معرفي کرده و انتظار مي‌رود نوروز امسال شاهد حضور بيشتر مسافران و گردشگران در همدان باشيم.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2553
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.