22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 5068
هفته جاری: 13812
ماه جاری: 262287
تاکنون: 16216193
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان تاکيد کرد:تحقق رونق توليد با برنامه‌ريزي منطبق بر واقعيت و پيش‌بيني منابع
 • استاندار همدان گفت: طي سال جاري رونق توليد را سرلوحه امور قرار خواهيم داد که اين مهم با برنامه ريزي منسجم و منطبق بر واقعيت و پيش بيني منابع تحقق مي‌يابد.
 • سيدسعيد شاهرخي در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاري سال 98 توسط مقام معظم رهبري به عنوان سال رونق توليد گفت: توجه جدي به ارتقا سطح معيشت مردم و رونق توليد در اولويت اجرايي برنامه‌هاي استان همدان در سال جديد است کمااينکه در سال گذشته هم برنامه‌هاي خوبي در حمايت از توليد در استان همدان داشته‌ايم. شاهرخي اظهار داشت: سال گذشته همه منابع و امکانات براي ارتقا معيشت، توليد و اشتغال مردم به ويژه جوانان بسيج شد و امسال اين روند با توجه به شعار سال با قوت بيشتري در استان تداوم خواهد يافت. همدلي و هماهنگي خوبي بين مسئولان اجرايي استان همدان وجود دارد وي اضافه کرد: خوشبختانه وحدت، همدلي و هماهنگي خوبي بين مسئولان اجرايي استان همدان وجود دارد و عزم مجموعه براي حل مشکلات مردم مناسب است. شاهرخي بيان کرد: همه مجموعه‌ها در استان همدان اعم از مديران اجرايي، نماينده ولي فقيه در استان، نمايندگان مجلس خبرگان و مجلس شوراي اسلامي و اعضاي شوراي تأمين استان در سايه وفاق و همدلي، پيگير حل مشکلات مردم و خدمت به مردم هستند و اين فرصت خوبي براي توسعه استان است. وي خاطرنشان کرد: خدمت صادقانه به مردم اصل نظام مقدس جمهوري اسلامي است و به تاسي از پيام نوروزي مقام معظم رهبري و سخنان اخير رئيس جمهور در حوزه توليد و اشتغال، در سال جاري رونق توليد را سرلوحه امور قرار خواهيم داد و اين مهم با برنامه ريزي منسجم، منطبق بر واقعيت و پيش بيني منابع تحقق مي‌يابد. بهبود معيشت مردم مستلزم رونق توليد و توجه به اشتغال است استاندار همدان اظهار داشت: بهبود معيشت مردم مستلزم رونق توليد و توجه به اشتغال است که در اين راستا بايد ضمن حفظ فرصت‌هاي شغلي موجود، رساندن واحدها به ظرفيت واقعي و فعال کردن واحدهاي راکد در اولويت باشد. وي يادآور شد: همدان داراي ظرفيت‌هاي بزرگي در بخش‌هاي مختلف کشاورزي، صنعت، معدن و گردشگري است و با جذب سرمايه گذار مي‌توان رونق توليد را ارتقا بخشيد.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/01/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2655
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.