11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 27
امروز: 284
هفته جاری: 11555
ماه جاری: 92666
تاکنون: 15898123
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: 2.2 ميليارد ريال براي گراميداشت هفته معلم اختصاص مي يابد
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: 2 ميليارد و 200 ميليون ريال اعتبار از طريق سازمان برنامه و بودجه استان به منظور گرامي داشت هفته معلم اختصاص مي يابد.
 • به گزارش ايرنا، مصطفي آزادبخت روز دوشنبه در نشست اعضاي شوراي آموزش و پرورش استان همدان افزود: معلمان با تعليم و تربيت مناسب دانش آموزان، آينده کشور را رغم مي زنند و رشد مملکت در گرو عملکرد آموزش و پرورش است.
  وي ادامه داد: ريشه، اصل و اساس انقلاب ما فرهنگي است و معلمان در پديد آوردن آن نقش محوري و کليدي داشتند و در ادامه نيز همراه اين انقلاب حرکت مي کنند.
  وي با اشاره به فرارسيدن روز معلم اظهار داشت: دشمنان ما زودتر شهيد مطهري را شناختند و با ترور وي مهره گرانبهايي را از انقلاب اسلامي گرفتند.
  آزادبخت با بيان اينکه در هفته معلم بايد به طور کيفي از فرهنگيان استان تقدير شود افزود: ارزش و جايگاه معلم معنوي است و برنامه ها بايد در شان و جايگاه معلمان طراحي شود.
  وي تاکيد کرد: به مناسبت هفته معلم و با هماهنگي آموزش و پرورش امسال بايد حرکت نو و تازه اي در تقدير از معلمان صورت گيرد.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: عملکرد ستاد اسکان فرهنگيان در نوروز 98 بسيار عالي بود و بر اساس آمار ها مسافران نيز از اسکان فرهنگيان راضي بودند.
  وي با تاکيد بر اينکه اگر آموزش و پرورش ما به وظيفه خود به خوبي عمل کند آينده کشورمان درخشان خواهد بود، اضافه کرد: تکميل طرح هاي عمراني ناتمام آموزشي در اولويت سال جاري آموزش و پرورش قرار گيرد.
  آزادبخت تاکيد کرد: اردوگاه ها اماکن ارزشمند و مقدسي هستند که در پرورش دانش آموزان موفق عمل مي کنند.
  معاون برنامه ريزي و پژوهشي آموزش و پرورش استان همدان نيز در اين جلسه گفت: هشت کميته براي بزرگداشت هفته معلم تشکيل شده است تا برنامه هاي اين هفته به بهترين شکل ممکن در استان اجرا شود.
  کاوه برخورداري اظهار داشت: در اين هفته جمعي از فرهنگيان استان همراه با منتخب فرهنگيان سراسر کشور به ديدار رهبر معظم انقلاب مي روند.
  وي افزود: ديدار با خانواده شهدا، عيادت از بيماران دانش آموز و فرهنگي در مناطق 19 گانه آموزش و پرورش استان، بازديد از مدارس روستايي و مناطق محروم، تمرکز زدايي و بردن برنامه ها به سمت مدارس روستايي از جمله برنامه هاي اين هفته است.
  برخورداري با اشاره به اينکه بازديد از خانواده دانش آموزان بي بضاعت و زير پوشش کميته امداد امام خميني (ره) در نوروز امسال موجي از شادي را در بين اين دانش آموزان براي ادامه تحصيل ايجاد کرد ادامه داد: تقدير متوالي در طول سال تحصيلي از فرهنگيان از رويکردهاي آموزش و پرورش است و تقدير نمادين در روز معلم صورت مي گيرد.
  وي با بيان اينکه سال گذشته 2 ميليارد و 950 ميليون ريال اعتبار براي بزرگداشت هفته معلم تخصيص يافت، افزود: امسال تاکنون اعتباري از سوي وزارت آموزش و پرورش تخصيص نيافته اما 2 ميليارد ريال از اعتبارات استاني براي بزرگداشت هفته معلم تخصيص يافته است.
  معاون برنامه ريزي و پژوهشي آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اينکه در اين هفته از 300 تن از فرهنگيان و دانش آموزان برتر تقدير مي شود، اظهار داشت: در اين هفته از يکي از معلمان استان که رتبه برتر را در شيوه تدريس در کشور کسب کرده است تقدير به عمل مي آيد.
  وي ادامه داد: تقدير از بازنشستگان آموزش و پرورش با حضور 400 فرهنگي بازنشسته در کانون بازنشستگان صورت مي گيرد.
  برخورداري اضافه کرد: غباروبي گلزار شهدا، اهدا گل در محل سرويس دانش آموزان روستايي و همچنين برپايي نمايشگاه توانمندي هاي دانش آموزان هنرستان هاي استان از جمله برنامه هاي هفته معلم است.
  وي عنوان کرد: سال گذشته يک ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار به مناطق 19گانه آموزش و پرورش استان، براي بزرگداشت هفته معلم تخصيص يافت و امسال نيز تاکنون 900 ميليون ريال اعتبار براي اين مناطق در نظر گرفته شده است.
  در سال تحصيلي جاري نزديک به 287 هزار دانش آموز در بيش از 2 هزار و 500 مدرسه استان تحصيل مي کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/02   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2161
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.