8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 4537
هفته جاری: 26726
ماه جاری: 48780
تاکنون: 17145404
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: بيانيه شوراي عالي امنيت ملي اقدامي هوشمندانه بود
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: بيانيه شوراي عالي امنيت ملي ايران در برابر زياده خواهي آمريکا و فرصت سوزي اروپا واکنش و اقدامي هوشمندانه بود.
 • مصطفي آزادبخت روز شنبه در نشست اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با موادمخدر افزود: نظام مقدس جمهوري اسلامي ثابت کرده نقشي سازنده و مبتني بر دفاع از حق و حقيقت مستضعفان و مقابله با جهانخواران دارد.
  وي بيان کرد: اين سياست کلان جمهوري اسلامي به طور حتم مورد رضايت استکبار، دولت هاي مرتجع و صهيونيزم نيست و هر روز به بهانه هاي مختلف دنبال فضا سازي و ايجاد محدوديت و محروميت براي ايران و مردم اين کشور هستند.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان اضافه کرد: کشور ايران با يک ديپلماسي هوشمندانه، وحدت و انسجام با صدور اين بيانيه، سياست هاي اخير شوراي امنيت ملي را اعلام کرد.
  آزاد بخت ادامه داد: اين بيانيه جواب قاطع و انقلابي نظام جمهوري اسلامي به عهد شکني، زياده خواهي و فرصت سوزي ها بود.
  وي با بيان اينکه مردم همواره با حضور خود پشتيباني و حمايت خود را از سياست هاي نظام اعلام کردند افزود: حضور پرشور مردم در راهپيمايي روز گذشته را ارج مي نهيم.

  ** اعتياد سياستي براي زمين گير کردن ملت هاي بيدار
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان گفت: دشمنان با بهره گيري از مواد مخدر و معتاد کردن افراد دنبال ناتوان کردن ملت ايران هستند.
  آزاد بخت افزود: برخي نيز بدون توجه به اين سياست هاي استکبار جهاني، ناخواسته و تنها براي کسب منافع مالي کار دشمن را پيش مي برند.
  وي با بيان اينکه دشمن مي خواهد ملت هاي بيدار را زمين گير کند افزود: بايد نقاط قوت و ضعف برنامه هاي کميته هاي زير مجموعه شوراي هماهنگي مبارزه با موادمخدر احصا و براي تقويت آن برنامه ريزي کرد.
  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار همدان اظهار داشت: با توجه به ظرفيت فضاي مجازي از دبيرخانه يا کميته فرهنگي و پيشگيري انتظار مي رود سايتي راه اندازي کنند.
  آزاد بخت ادامه داد: در اين سايت بايد عملکرد مجموعه، مطالب علمي و پژوهشي به روز شود تا مراجعه کنندگان با آسيب هاي موادمخدر از منظر علمي و تخصصي هم آشنا شوند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/21   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 240
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.