11 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 205
هفته جاری: 11478
ماه جاری: 92589
تاکنون: 15898055
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: مديران فراجناحي عمل کنند/تغييرات مديريتي در راستاي بهبود امور است
 • معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان بابيان اينکه در شرايط فعلي به مديراني احتياج داريم که فراجناحي عمل کنند، گفت: تغييرات مديريتي استان همدان در راستاي بهبود امور است.
 • به گزارش  مهر، محمود رضا عراقي عصر يکشنبه در مراسم توديع و معارفه مديرعامل شرکت سياحتي عليصدر با بيان اينکه امروز مديريت واقعاً سخت شده و در هر جايي دشواري‌هايي دارد، گفت: اين روزها مديريت نيازمند آموزش‌هاي سنگين است و شخصي که مسئوليت مي‌پذيرد بايد تدابير لازم را به کار گيرد تا خسته نشده و به راه خود ادامه بدهد.

  عراقي با بيان اينکه مدير بايد نقد پذير باشد، اظهار داشت: ما به خون شهدا بدهکاريم و بر همين اساس در راستاي اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران با هر گرايشي ثابت قدم هستيم و کارها را انجام خواهيم داد.

  وي با يادآوري اينکه شرکت سياحتي عليصدر دوران سختي را پشت سر گذاشت آن هم در زماني که اتفاقاتي در کشور افتاده بود، اظهار داشت: مديرعامل سابق اين مجموعه در انجام کارها ثابت قدم بود.

  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان با بيان اينکه مديرعامل جديد شرکت سياحتي عليصدر از جمله مديراني است که در شرايط فعلي به اين گونه مديران احتياج بيشتري وجود دارد، اظهار داشت: مجيد درويشي فراجناحي عمل مي‌کند و در راستاي قانون پيش مي‌رود.

  وي با بيان اينکه غار عليصدر سالانه 700هزار گردشگر را ساپورت مي‌کند به وضعيت اداره شدن اين مجموعه اشاره کرد و با بيان اينکه به شرکت‌هاي خصوصي احتياج داريم اما ساختار شرکت عليصدر خاص است، اظهار داشت: شرکت دولتي تنها مي‌تواند کار حاکميتي انجام دهد و در بخش خصوصي نيز مبناي کار بر سود است اما در عليصدر بايد ضمن آنکه اين مجموعه را حفظ کنيم به درآمد از محل غار عليصدر نيز بينديشيم.

  عراقي با بيان اينکه ساختار فعلي مديريت اين مجموعه بهترين ساختار لحاظ شده است، اظهار داشت: بخش خصوصي در زمينه توسعه گردشگري همدان همواره کار کرده و برگزاري اجلاس جهاني گردشگري تمريني براي کار گروهي و تعامل مجموعه‌ها در راستاي توسعه گردشگري همدان بود که ماحصل تضارب آرا يک کار خوب تحويل داد.

  تغييرات مديريتي در راستاي بهتر شدن امور و توسعه گردشگري بوده است

  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان با بيان اينکه در نظام مقدس جمهوري اسلامي همه مردم در قدرت شريک و تصميم سازي از پايين‌ترين در بالاترين رده انجام مي‌شود، گفت: تغييرات مديريتي در راستاي بهتر شدن امور و توسعه گردشگري بوده است.

  مديرعامل سابق شرکت سياحتي عليصدر نيز با ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده در شرکت عليصدر اظهار کرد: ساخت ويلاهاي عباس‌آباد و برقراري پروازهاي همدان -مشهد و همدان- کيش از جمله اقدامات بوده است.

  حميدرضا ياري به خريد ساختمان اداري شرکت عليصدر اشاره کرد و بابيان اينکه اين ساختمان 17سال در دست ورثه بود که در نهايت خريداري شد، افزود: ساخت 3رستوران، يک بازارچه، ايجاد پارکينگ با ظرفيت 2هزار خودرو، حل مشکل آب روستاي عليصدر، آسفالت خيابان‌ها و کوچه‌هاي روستاي عليصدر نيز از ديگر اقدامات شرکت عليصدر بوده است.

  ياري از خريد 20درصد سهام تله‌کابين گنجنامه نيز سخن گفت و با بيان اينکه اکنون شرکت عليصدر 40درصد سهام تله‌کابين را دارد، افزود: آخرين اقدام شرکت عليصدر برگزاري اجلاس جهاني گردشگري بود که به خوبي و با افتخار برگزار شد و در اجلاس چهل و يکم نيز گواهينامه مشاور سازمان جهاني را دريافت خواهد کرد.

  وي با بيان اينکه سازمان جهاني گردشگري هنوز هيچ مشاوري خارج از سازمان ندارد اما عليصدر موفق به اخذ اين گواهينامه شده است، به حاشيه‌هايي که براي عليصدر درست شد اشاره کرد و گفت: انتظارات زيادي از عليصدر دارند و با اين انتظارات اين مجموعه را اذيت مي‌کنند.

  ياري با بيان اينکه علي صدر ظرفيتي عظيم است تل جايي که مي‌توان گفت بهشت خداوند در زمين در همدان قرار داده شده است، گفت: نبايد ساختار مديريتي شرکت سياحتي عليصدر را بر هم زد و بايد عليصدر را براي همدان نگه داشت.

  هر جا گردشگري همدان کم آورده عليصدر به ميدان آمده است

  وي با بيان اينکه هر جا گردشگري همدان کم آورده عليصدر به ميدان آمده است، گفت: شرکت عليصدر را بايد حفظ کنيم چرا که پول ساز است.

  عضو هيئت مديره شرکت سياحتي عليصدر نيز با بيان اينکه اهميت عليصدر کسي پوشيده نيست چرا که يک شرکت بزرگ است، اظهار داشت: اين مجموعه حق بين المللي شدن دارد.

  عباس صوفي با تأکيد بر اينکه در دنيا غارهاي طبيعي بسياري وجود دارد اما غار علي صدر بي نظير است و بايد فکري بين المللي در راستاي توسعه گردشگري همدان صورت گيرد، گفت: ظرفيت‌هاي همدان که قابل توجه نيز است بايد از شکل بالقوه به بالفعل تبديل شود.

  صوفي مطالبه گري در راستاي توسعه گردشگري همدان اولويت را يک اولويت دانست و اظهار داشت: توسعه اشتغال در همدان با توسعه گردشگري امکان‌پذير است و بايد کاري کنيم که اين خواسته محقق شود

  صوفي با بيان اينکه سالانه 2ميليون نفر مسافر داخلي و 14تا 15هزار نفر گردشگر خارجي در همدان داريم، گفت: اين ميزان مسافر براي همدان کم است و بايد بيشتر شود.

  مديرعامل شرکت سياحتي عليصدر نيز که از مجموعه شهرداري همدان به اين شرکت آمده است با بيان اينکه شرايط ادامه خدمت در شهرداري برايم ميسر نبود اما دوست داشتم در شهرداري بمانم عنوان داشت: اميدوارم اتفاقات خوبي را رقم بزنيم.

  ضرورت توجه به صنعت گردشگري و توريسم

  مجيد درويشي با بيان اينکه در راستاي رونق اقتصادي توجه به صنعت گردشگري و توريسم يک ضرورت است، گفت: در راستاي اين اقدام شغل‌هاي بسياري ايجاد مي‌شود که اميدواريم با استفاده از امکانات خدادادي از جمله غار عليصدر ضمن معرفي آن به دنيا با جذب توريسم باعث رونق اقتصادي استان همدان شويم.

  وي با بيان اينکه اميدوارم با کمک مجموعه عليصدر آرزوي مردم همدان در ثبت جهاني غار عليصدر محقق شود، اظهار داشت: با کمک اعضاي هيئت مديره شرکت سياحتي عليصدر کارهاي خوبي براي عليصدر به ارمغان خواهيم آورد.

  درويشي از تلاش براي تبديل شدن روستاي عليصدر به شهر نيز سخن گفت و با بيان اينکه حميدرضا ياري مديرعامل سابق شرکت سياحتي عليصدر اين مجموعه را احيا کرد و خاطرات خوبي از خود به يادگار گذاشت، اظهار داشت: اصحاب رسانه از بازوان اصلي در رسيدن به اهداف تعيين شده هستند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 962
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.