22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 12
امروز: 4833
هفته جاری: 13577
ماه جاری: 262052
تاکنون: 16216023
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مدير کل روابط عمومي استـانداري همـدان : اجراي بيش از 55برنامه به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي در استان همدان
 • استان همدان از استانهاي فعال کشور در حوزه اطلاع رساني است
 •  

  مدير کل روابط عمومي استانداري همدان با تبريک روز 27ارديبهشت روز ارتباطات روابط عمومي گفت: به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي 55برنامه با همکاري بخش خصوصي و دستگاههاي اجرايي استان همدان برگزار مي‌گردد.

  اسداله رباني مهر گفت:روز روابط عمومي و ارتباطات بهانه‌اي براي تکريم از جايگاه ارزشمند همکاران روابط عمومي است که در طي سال در جهت آگاهي بخشي به افکار عمومي و اطلاع‌رساني عملکرد دستگاهها تلاش مي‌کنند و استان همدان از استانهاي فعال در حوزه اطلاع‌رساني است و در سالهاي اخير اکثر دستگاههاي اجرايي استان رتبه‌هاي خوبي را در سطح ملي و استاني کسب کردند.

  مدير کل روابط عمومي استانداري همدان گفت: برنامه‌هاي متنوع خوبي در اين هفته برگزار مي‌شود که بعضي از آنها شامل:

  1- دوره ضمن خدمت روابط عمومي‌هاي استان با موضوع مديريت بحران .

  2- تشکيل مجمع عمومي روابط عمومي ادارات شهرستانها با حضور فرماندار و مدير کل روابط عمومي استانداري.

  3- بازديد از رسانه‌ها و خبرگزاريها .

  4- همايش روابط عمومي‌هاي استان توسط موسسه تبليغاتي طراحان باستان .

  5- تقدير دستگاهها از روابط عمومي‌ها .

  6- برنامه هاي فرهنگي و ورزشي، اهداء خون و کارت اهداء عضو .

  7- برگزاري تورهاي خبري، نشست هاي داخلي و کارگاهها.

  8- تقدير از پشکسوتان روابط عمومي و رسانه.

  که اين بخشي از برنامه‌هايي است که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي باهمکاري ادارات دولتي و بخش خصوصي پيش بيني شده است .

  9-اختصاص برنامه همدان وتوسعه صداوسيماي مرکزهمدان به حوزه روابط عمومي ها

  رباني مهر گفت: در استان همدان برنامه‌هاي خوبي براي تقويت حوزه اطلاع‌رساني انجام شده که يک نمونه آن سند اطلاع‌رساني استان است که بر اساس تاکيد استاندار محترم و مصوبات اين سند، حوزه اطلاع رساني دستگاهها نسبت به گذشته عملکرد بسيار خوبي داشته است و در يک مورد نشست خبري فرمانداران از 14 نشست به 42 نشست رسيده است و يش از 30 تور رسانه اي در راستاي مصوبات سند اجرا شده است.

  مدير کل روابط عمومي استانداري گفت: برگزاري مجمع عمومي و انتخابات روابط عمومي‌ها؛ اجراي طرح ارزيابي و ساماندهي روابط عمومي‌ها ؛ فعال کردن روابط عمومي شهرستانها و در نهايت ميزباني استان همدان از گردهمايي مديران کل روابط عمومي استانداريها و سازمانهاي تابعه وزارت کشور از مهمترين برنامه‌هاي حوزه اطلاع‌رساني استان در يک سال اخير .

  رباني مهر گفت: در سال برگزاري انتخابات وظيفه روابط عمومي‌ها سنگين تر از گذشته است و بايد سعي کنند با تعامل با رسانه ها و اطلاع‌رساني به موقع زمينه حضور و مشارکت حداکثري مردم در انتخابات مجلس را فراهم آورند .

  مدير کل روابط عمومي استانداري همدان گفت: در استان همدان تعامل و همکاري خوبي بين رسانه‌ها و روابط عمومي‌ها وجود دارد اما روابط عمومي‌ها بايد سعي کنند اين همکاري بيشتر شود و از مديران بخواهند تعامل و همکاري بيشتر با رسانه ها بعنوان يک فرصت براي اطلاع‌رساني داشته باشند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 890
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.