5 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 39
امروز: 240
هفته جاری: 14438
ماه جاری: 29142
تاکنون: 15285064
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: فرمانداران در دست يک جريان فردي نباشند
 • استاندار همدان با تبيين خط مشي دولت دوازدهم بر اساس تدبير، عقلانيت، شفافيت، صداقت و اعتدال گفت: ملاک ما شايسته سالاري است و فرمانداران ما بايد براي خدمت به مردم تلاش کنند و در دست يک جريان و سياست فردي نباشند.
 • سيد سعيد شاهرخي چهارشنبه شب در آيين تکريم و معارفه فرماندار ويژه ملاير افزود: ملاک ما در انتخاب مسئولان شايسته سالاري و اصل قرار دادن مردم و اولويت ما استفاده از نيروهاي بومي است.
  وي با تاکيد بر اينکه بکارگيري نيروهاي بومي در استان بايد تقويت شود ادامه داد: 90 درصد مديران استان بومي هستند و در حال حاضر 170 پست مديريتي داريم که از اين تعداد 160 مدير بومي است.
  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه مديران استان بايد در راستاي خط و مشي دولت حرکت کنند گفت: مديران بايد با توجه به شرايط حساس کنوني براي بهره روي بهتر از زمان و منابع بهترين استفاده را داشته باشند.
  شاهرخي با اشاره به تدوين سند سه ساله راهبردي توسعه استان بيان کرد: براي هر يک از شهرستان ها نيز اين سند تدوين و يک ناظر مشخص شده است.
  وي خاطرنشان کرد: با وجود اين شرايط ما اجازه عقب ماندن نداريم و بايد در سال رونق توليد، اهداف برنامه ريزي شده را محقق کنيم.
  استاندار همدان رونق توليد را لازمه بهبود معيشت و اشتغال مردم دانست و افزود: به طور قطع رونق توليد تنها با حمايت از سرمايه گذاران بويژه بخش خصوصي محقق مي شود.
  شاهرخي با اشاره به بيانات رهبر معظم انقلاب در جمع کارگزاران نظام اظهار داشت: طبق تاکيدات رهبري تقوا و امانتداري بايد به عنوان مهمترين شاخص مورد توجه مديران و مسئولان باشد.
  وي يادآور شد: در شرايطي که دشمنان نظام و در راس آن آمريکا ملت ايران را مورد هدف قرار داده، تنها راه موفقيت مقاومت و استقامت است.
  استاندار همدان به شاخص هاي ملاير بويژه انگور و منبت اشاره کرد و گفت: در اين راستا تا سال 1400 ميزان سرمايه گذاري در اين شهرستان در سند راهبردي سه ساله 27 هزار و 800 ميليارد ريال تعيين شده است.
  شاهرخي سهم اشتغال ملاير را به طور ميانگين در هر سال سه هزار و 275 مورد عنوان کرد و افزود: با توجه به سند راهبردي کشاورزي اين شهرستان، سهم قابل توجهي باغ داربستي و آبياري نوين پيش بيني شده است.
  وي ايجاد 210 هکتار کشت گلخانه اي در استان طبق سند راهبردي توسعه اشاره و سهم ملاير را 25 هکتار عنوان و بيان کرد: در حوزه صنعت اين شهرستان نيز راه اندازي صنايع بزرگي در دست اجرا است.
  استاندار همدان در عين حال توجه به معيشت، شايسته سالاري، بهبود و رونق اقتصادي و حل مشکلات مردم را از اولويت هاي مهم در انتخاب فرماندار جديد ملاير عنوان کرد و گفت: فرماندار جديد ملاير سوابق درخشاني در حوزه اقتصادي دارد که اميدواريم براي رفع مشکلات اقتصادي استان و شهرستان ملاير گام هاي اثرگذاري بردارد.
  شاهرخي ضمن تقدير از خدمات باب الله فتحي فرماندار پيشين ملاير بيان کرد: استان همدان يکي از استان هاي امن کشور است و امروز چالش امنيتي در اين استان نداريم و حوزه اقتصاد مهمترين اولويت است.
  به گزارش ايرنا، در اين آيين از خدمات باب الله فتحي تقدير و قدرت الله ولدي به عنوان فرماندار جديد ملاير معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/02/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 128
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.