7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 2206
هفته جاری: 30661
ماه جاری: 45365
تاکنون: 15298876
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاد دانشگاه يو.اس.ام مالزي: جادبه هاي ايران 10 برابر بيشتر از مالزي است
 • استاد دانشگاه يو.اس.ام مالزي گفت: ايران با تاريخي کهن، جاذبه هاي گردشگري طبيعي و آب و هواي چهار فصل، 10 برابر بيشتر از مالزي جاذبه دارد اما درآمد کشور ما از اين صنعت پاک بيشتر از ايران است.
 • به گزارش روز چهارشنبه کميته اطلاع رساني اجلاس جهاني گردشگري، پرفسور محمد بدرالدين در پنل تخصصي ويژگي يک شهر موفق پذير افزود: گردشگري تعادل بين مناطق شهري و روستايي ايجاد و روابط بين المللي را آسان مي کند.
  وي اظهار داشت: بعد از صنعت نفت و پتروشيمي، گردشگري در کشور مالزي رتبه دوم اقتصادي را دارد زيرا اين کشور مانند ايران نفت ندارد.
  بدرالدين با اشاره به اينکه هرساله  32 ميليون گردشگر به مالزي سفر مي کنند، ادامه داد: دهه هاي 60 و 70 ميلادي گردشگري در اين کشور روند نزودلي داشت چراکه در آن زمان هتل به ميزان لازم وجود نداشت و بيشتر در شهرهاي بزرگ و تفريحگاه ها وجود داشت.
  وي اضافه کرد: ما مالزي را به عنوان کشور خورشيد و دريا معرفي مي کرديم و بخاطر تفريح و لذت سفر نمي کرديم.
  استاد دانشگاه يو.اس.ام افزود: در دهه ي 70 مالزي تصميم گرفت به عنوان کشور اسلامي براي صنعت گردشگري اقدام کند.
  بدرالدين گفت: مالزي با مقوله گردشگري بسيار جدي برخورد کرده و در حال حاضر يک وزارتخانه در کشور مالزي وجود دارد که فقط مسئول اين حوزه است.
  وي ادامه داد: زماني که مالزي در حال پيشرفت در خصوص گردشگري بود دولت با شرکت هاي خصوصي همکاري مي کرد.
  اجلاس جهاني گردشگري از 21 آبان در همدان آعاز شده است و برنامه هاي جانبي آن تا عصر امروز 23 آبان ادامه دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 6464
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.