مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 68
امروز: 3403
هفته جاری: 41299
ماه جاری: 329539
تاکنون: 14023402
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. مام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دبير شوراي اطلاع رساني استان همدان: تشکيل کميته فعالين فضاي مجازي استان همدان
 • مدير کل روابط عمومي استانداري و دبير شوراي اطلاع رساني استان همدان گفت: کميته فعالين فضاي مجازي استان همدان به عنوان يک کميته زير مجموعه شوراي اطلاع رساني استان با حضور جوانان و فعالين حوزه رسانه و فضاي مجازي تشکيل مي شود.
 • اسداله رباني مهر گفت: هدف از تشکيل اين کميته تقويت اطلاع رساني، ساماندهي ، آموزش، توليد محتوا و اميدآفريني در چهل سالگي انقلاب است و بايد با برنامه ريزي درست و اصولي سعي شود از فضاي مجازي استفاده درست داشته باشيم و اجازه ندهيم که اين موقعيت خوب در حوزه اطلاع رساني از دست برود.

  مدير کل روابط عمومي استانداري همدان گفت: فضاي مجازي تاثير گذاري زيادي در سطح جامعه دارد و حتي در بسياري از جاها از رسانه هاي گفتاري و شنيداري و مکتوب تاثيرگذاري بيشتري دارد و بايد سعي کرد از اين فضا به شيوه درست و بر اساس برنامه ريزي و با استفاده از نظرات کارشناسان استفاده کرد.

  رباني مهر گفت: در اين کميته سعي داريم از جوانان و فعال در حوزه رسانه، فضاي مجازي و دانشگاه ها استفاده کنيم و برنامه هاي خوبي را براي اين کميته پيش بيني کرده ايم. دبير شوراي اطلاع رساني استان گفت: در نيمه اول سال جاري سه جلسه شوراي اطلاع رساني تشکيل شد و سند اطلاع رساني استان را تقويت کرده ايم و همه دستگاه ها موظف به اجراي آن هستند.

  وي اضافه کرد: در فضاي فعلي جامعه همه مديران بايد سواد رسانه اي داشته باشند و سعي داريم آموزش سواد رسانه اي براي مديران و روابط عمومي ها را که از ابتداي سال شروع کرديم به صورت ويژه اجرايي کنيم.

  مدير کل روابط عمومي استانداري همدان در پايان گفت: از همه ايده ها و پيشنهادات همه افراد در حوزه فضاي مجازي و عضويت در اين کميته تخصصي استقبال مي کنيم.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/08/27   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 6234
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.