7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 5
امروز: 2231
هفته جاری: 30686
ماه جاری: 45390
تاکنون: 15298899
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان: توسعه استان همراه با تقويت وحدت و همدلي+تصاويردرگالري
 • مهندس سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در ديدار با حضرت آيت ا... محمدي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان گفت: توسعه استان همراه با تقويت وحدت و همدلي در اولويت برنامه ها قرار دارد و سعي داريم به دور از حاشيه ها استان را به شکل مناسب و خوبي اداره کنيم.
 •  

  مهندس سيد سعيد شاهرخي استاندار همدان در ديدار با حضرت آيت ا... محمدي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان گفت: توسعه استان همراه با تقويت وحدت و همدلي در اولويت برنامه ها قرار دارد و سعي داريم به دور از حاشيه ها استان را به شکل مناسب و خوبي اداره کنيم.

  استاندار همدان گفت: مش دولت اعتدال و ميانه روي است و همه برنامه ها و سياست هاي دولت در استان بر اساس همين خط مشي مي باشد.

  شاهرخي گفت: حضرت آيت ا... محمدي محور وحدت و همدلي در استان هستند و بسياري از توفيقات استان به علت همين وحدت و همدلي و همکاري خوب نماينده ولي فقيه در استان است.

  استاندار همدان گفت: اشتغالزايي در کنار حفظ شغل هاي موجود و حمايت از توليد در اولويت است و از هرگونه انتقاد و پيشنهادي در اين زمينه استقبال مي کنيم.

  شاهرخي اضافه کرد: استفاده از ظرفيت جوانان و بانوان مورد توجه است و حتما در اداره استان به اين دو ظرفيت توجه ويژه اي خواهيم داشت و از طرفي سعي داريم علاوه بر حوزه اقتصادي نگاه ويژه اي به حوزه اجتماعي و افزايش سرمايه هاي اجتماعي داشته باشيم.

  حضرت آيت ا... محمدي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان گفت: مسئوليت ها امانت است و چه خوب است که در اين امانت ها سربلند باشيم و بتوانيم مسئوليت را فرصتي براي خدمت رساني بيشتر به مردم قرار دهيم.

  آيت ا... محمدي گفت: مهندس شاهرخي سوابق خوب مديريتي دارد و با فضاي کار استان آشنايي دارد و براي کمک به توسعه استان ايشان را کمک خواهيم کرد.

  وي اضافه کرد: 36 سال است که حتي در يک مورد عزل و نصب دخالت نکردم و بيشتر سعي دارم به مديران جهت خدمت رساني بيشتر کمک کنم.

  نماينده ولي فقيه در استان گفت: استاندار جديد از مشاورين اهل فکر و کارآمد استفاده کند حتي از استاندار سابق که تجربيات ارزشمندي دارد به عنوان مشاور استفاده کند.

  حضرت آيت ا... محمدي گفت: انقلابي بودن يک ارزش است و همه بايد در جهت خدمت به مردم تلاش کنيم.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1397/09/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 3753
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.