5 بهمن 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 2579
هفته جاری: 2579
ماه جاری: 33183
تاکنون: 15113860
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  در چهارمين روز از هفته دولت انجام شد؛ افتتاح و بهره برداري 4 پروژه آسفالت، دامپروري و کشاورزي در اسدآباد
 • در چهارمين روز از هفته دولت با حضور معاون امور اقتصادي استانداري همدان 4 پروژه آسفالت، دامپروري، و کشاورزي در اسدآباد افتتاح و به بهره برداري رسيد.
 • به گزارش ايسناافتتاح جدولگذاري، زيرسازي و آسفالت معابر شهر آجين مرکز بخش پيرسلمان اولين پروژه اي بود که در چهارمين روز هفته دولت  با حضور معاون امور اقتصادي استانداري همدان و مسئولان و مديران اسدآباد و اهالي شهر آجين به بهره برداري رسيد.

   

  فرماندار اسدآباد در افتتاح اين پروژه اظهار کرد: اجراي عمليات خاکي و زيرسازي معابر سطح شهر آجين به مساحت 20 هزار مترمربع و آسفالت اين معابر به مساحت 15 هزار مترمربع، با اعتباري افزون بر 8 ميليارد و 500 ميليون ريال ، با کمک و مساعدت سازمان دهياري ها و شهرداري هاي کشور، از محل قير رايگان در 6 معبر اصلي شهر انجام شده است.

   

  افتتاح شرکت دام گستر (گاو شيري) در روستاي پيريوسف دومين طرح افتتاح شده بود که مجيد درويشي در آئين  افتتاح اين طرح گفت: اقتصاد شهرستان اسدآباد بر پايه کشاورزي و دامپروري بوده و تعداد زيادي از واحدهاي گاو شيري در اين شهرستان وجود دارد.

   

  فرماندار اسدآباد افزود:از 86 واحد گاو شيري سطح شهرستان برخي از واحدها غير فعال و راکد هستند که شرکت دام گستر نيز يکي از جمله واحدهاي غير فعال شهرستان در چند سال گذشته بود.

   

  وي با بيان اينکه يکي از برنامه هاي کاري در  اسدآباد فعال کردن واحدهاي غير فعال است، تصريح کرد:امسال شرکت دام گستر روستاي پيريوسف پس از چند سال تعطيلي به واسطه استفاده از تسهيلات مجددا به چرخه فعاليت بازگشته و امروز مورد افتتاح و بهره برداري قرار گرفت.

   

  درويشي خاطر نشان کرد :براي فعال شدن طرح فوق 9 ميليارد و 800 ميليون ريال از محل تسهيلات توسعه روستايي و آورده متقاضي هزينه شده که از اين ميزان اعتبار 2 ميليارد و 800 ميليون ريال از محل آورده متقاضي و مابقي از محل تسهيلات توسعه روستايي بوده است.

   

  وي همچنين اضافه کرد:11 واحد گاو شيري ديگر نيز به صورت تغيير کاربري در حال فعاليت هستند و واحدهاي غير فعال ديگري نيز وجود دارد که سعي بر آن است از طريق تسهيلات توسط مالکين خود بتوانند با کاربري مجدد مورد استفاده قرار گيرند.

   

  افتتاح آبياري قرقره اي در روستاي نجف آباد

   

  افتتاح آبياري قرقره اي در روستاي نجف آباد به عنوان سومين طرح افتتاح شده در چهارمين روز از هفته دولت بود که فرماندار اسدآباد در آئين افتتاح اين طرح گفت: براي افتتاح و بهره برداري آبياري تحت فشار 33 هکتاري در روستاي نجف آباد اعتبار ي افزون بر 4 ميليارد و 337 ميليون ريال هزينه شده است.

   

  درويشي با اشاره به اشتغالزايي 6 نفر در طرح فوق تصريح کرد: طرح آبياري تحت فشار اين ميزان زمين کشاورزي به صورت آبياري تحت فشار قرقره اي بوده که براي نخستين بار در استان همدان در شهرستان اسدآباد اجرا شده که در اين نوع آبياري ميزان آب مصرفي سطح زيرکشت به نسبت آبياري باراني و کلاسيک کمتر است.

   

  افتتاح يک واحد گلخانه در شهرک گلخانه اي موسي آباد

   

  افتتاح يک واحد گلخانه در شهرک گلخانه اي  موسي آباد  چهارمين طرح افتتاح شده امروز بود که فرماندار اسدآباد در افتتاح اين طرح نيز اظهار کرد: اين واحد گلخانه اي در روستاي موسي آباد با اشتغالزايي 10 نفر با اعتباري افزون بر  5 ميليارد  و 720 ميليون ريال از محل اعتبارات ملي و آورده متقاضي امروز افتتاح و به بهره برداري رسيد.

   

  گفتني است؛ معاون اقتصادي استانداري همدان در بدو ورود به شهر آجين به همراه مديران و مسئولان شهرستان اسدآباد بر مزار شهدا حاضر شده و پس از  احترام به مقام شامخ شهدا با حضور در منزل شهيد محمود کاظمي صامت از خانواده اين شهيد گرانقدر در شهر آجين به همراه فرماندار اسدآباد و ديگر مديران و مسئولان ديدار کردند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/06/06   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 831
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.