15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 8576
هفته جاری: 66987
ماه جاری: 148098
تاکنون: 15937488
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس جمعيت هلال احمر کشور در ديدار با استاندار همدان: عملکرد استاندار همدان در مديريت بحران زبانزد مقامات کشور است
 • رئيس جمعيت هلال احمر کشور با استاندار همدان ديدار کرد.
 • رئيس جمعيت هلال احمر کشور در ديدار با استاندار همدان گفت: کنترل و مهار بحران در استان همدان با مديريت آقاي شاهرخي استاندار همدان، زبانزد مقامات در کشور است.

  پيوندي با اشاره به موقعيت همدان در غرب کشور افزود: استان همدان مرکز پشتيباني جامع غرب کشور است و اين پتانسيل براي کمک‌دهي به ساير استان‌ها و تهران نيز وجود دارد.
  استاندار همدان نيز گفت: استان همدان در بارش هاي شديد فروردين‌ماه 98 در مديريت بحران از هيات دولت نمره قبولي گرفت.
  شاهرخي خاطر نشان کرد: استان در برابر مقابله و کنترل بحران در غرب کشور ورود پيدا کرد و اين پتانسيل براي کمک به مجموعه غرب کشور در استان همدان وجود دارد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/08   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 699
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.