15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 42
امروز: 8718
هفته جاری: 67129
ماه جاری: 148240
تاکنون: 15937606
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: توجه به موضوع آسيب‌هاي حوزه کودک و نوجوان از برنامه‌هاي جدي استان است
 • استاندار همدان گفت :کودکان و نوجوانان آينده‌سازان اين کشور هستند که توجه به اين حوزه در استان همدان جدي و با برنامه‌ است.
 • استاندار در کنفرانس تخصصي کودک  که به ميزباني همدان برگزار شد  گفت : امروز آسيب‌هاي اجتماعي رابطه مستقيمي با سرمايه اجتماعي دارد.

  سيد سعيد شاهرخي  افزود :در سند راهبردي کنترل کاهش آسيب‌هاي اجتماعي نقش بهزيستي بسيار حائز اهميت است که در استان همدان برنامه‌ريزي منسجمي صورت

  گرفته است.

  وي  خاطر نشان کرد : خوشبختانه در استان همدان، آسيب‌هاي اجتماعي در حوزه کودک و نوجوان را نه تنها کنترل، بلکه کاهش داده‌ايم.

  شاهرخي در پايان افزود :از نقش سازمان‌هاي مردم نهاد در  تمامي حوزه‌ها نبايد غافل شد؛ چراکه هرکجا سازمان‌هاي مردم نهاد ورود پيدا کردند، توانستند اثربخش باشند.

   

  ايجاد کلينيک‌هاي حقوق کودک در استان‌ها از برنامه‌هاي جدي است

  معاون وزير دادگستري در کنفرانس تخصصي حقوق کودک که به ميزباني همدان برگزار شد گفت :وظيفه کلينيک‌هاي حقوق کودک، آموزش و ترويج حقوق بشر است که توسط

  حقوقدانان و کانون وکلا و با نظارت استانداري‌ها انجام مي‌گيرد.

  محمود عباسي خاطر نشان کرد : استان همدان در حوزه کودک و نوجوان برنامه‌هاي منسجمي دارد که در گزارش‌هاي ارائه شده، برجسته بود

   

  خروجي کنفرانس بايد به شناسايي نيازمنديها و راهکارهاي حوزه کودک و نوجوان منجر شود

  معاون سياسي امنيتي استاندار   در کنفرانس تخصصي کودک گفت :در حوزه کودک و نوجوان بايد برنامه عملياتي و اجرايي را در حوزه هاي مختلف در اختيار ارگانهاي مربوطه

  جهت اجرا قرار دهيم.

  مصطفي آزاد بخت  در خصوص نقش رسانه ها در حوزه حقوق کودک  افزود :در ترويج فرهنگ مثبت حقوق کودکان و حمايت از اين حوزه اصحاب رسانه نقش بسيار موثري دارند.

  وي  خاطر نشان کرد :کودکان آينده سازان اين سرزمين هستند که بايد به سمت و سوي آينده اي روشن هدايت شوند.

  گفتني است در پايان  کنفرانس تخصصي حقوق کودک به ميزباني استانداري همدان  با حضور معاون وزير دادگستري

  مدال صلح کودکان توسط نماينده کودکان به سيد سعيد شاهرخي  استاندار همدان اعطا شد

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/10   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 603
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.