15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 7
امروز: 8312
هفته جاری: 66725
ماه جاری: 147836
تاکنون: 15937278
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي استاندار: 35 هزار نفر از مردم همدان در سامانه سماح ثبت نام کرده اند
 • جلسه ستاد اربعين استان همدان به رياست آزادبخت، معاون سياسي امنيتي استاندار همدان برگزار شد.
 • مصطفي آزادبخت بعدازظهر شنبه در جلسه ستاد اربعين استان همدان با تاکيد بر استقرار موکب‌ها در مکان‌هاي مناسب و به دور از خطر عنوان کرد: تاکنون سي و پنج هزار نفر از مردم همدان براي حضور در مراسم اربعين حسيني در سامانه سماح ثبت نام کرده اند..

  آزاد بخت عنوان کرد :ميزباني از زائران اربعين حسيني به ويژه در مسير برگشت از   23 مهرماه آغاز شده و عملا اولين گروه از زائران   24مهرماه براي بازگشت به شهرهاي خود وارد همدان مي‌شوند.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان اظهار داشت: تا کنون   155 هزار نفر از خراسان رضوي،   70 هزار نفر از مازنداران،   12 هزار نفر از خراسان شمالي،  25 هزار نفر از گلستان، و   70 هزار نفر از استان قم در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند که پس از مراسم اربعين براي بازگشت به شهرهايشان به استان همدان مي‌آيند.

  آزادبخت با تاکيد بر اينکه دبيرخانه ستاد اربعين بايد يک نفر را براي گزارش‌دهي و مستندسازي اقدامات تعيين کند، گفت: برخي سازمان‌ها در ارائه خدمات کم‌کاري دارند

  وي با بيان اينکه اصحاب رسانه نقش ويژه‌اي در اطلاع‌رساني دارند خواستار انعکاس به موقع خدمات استان همدان در ايام اربعين شد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 518
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.