15 خرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 22
امروز: 9201
هفته جاری: 67612
ماه جاری: 148723
تاکنون: 15937965
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: نام پُست براي مردم اطمينان‌بخش است
 • استاندار همدان بر اهميت اين مجموعه و اعتمادي که مردم به آن دارند تاکيد کرد.
 •  

  سيد سعيد شاهرخي در جلسه‌اي با مديرکل و کارکنان اداره پُست استان گفت: اين مجموعه بايد از امکانات و تکنولوژي روز استفاده کند و همچنان اعتماد مردم را حفظ کند.
  وي خاطر نشان کرد: علي رغم تحولات امروز در عرصه تکنولوژي،مردم همچنان با شنيدن نام پست اعتمادشان بيشتر است و اين امر ريشه در خدمات ارزنده و سالمي است که مجموعه داشته است.
  شاهرخي تاکيد کرد: بايد همزمان با پيشرفت تکنولوژي روز، مجموعه پُست نيز خدماتش را به روز کند.
  استاندار همدان در پايان خاطر نشان کرد : امروز بالاترين عنصر، رفاه، آسايش و آرامش مردم است لذا خدمات به گونه‌اي باشد که مردم احساس راحتي کنند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 551
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.