15 مرداد 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 63
امروز: 6924
هفته جاری: 62538
ماه جاری: 194462
تاکنون: 16418653
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  مهندس شاهرخي استاندار همدان در جمع فرماندهان انتظامي استان همدان: همدان از امن‌ترين استان‌هاي کشور است
 • استاندار همدان در جمع فرماندهان انتظامي استان همدان گفت: طبق شاخص‌هاي ارائه شده در کشور، همدان از امن‌ترين استان‌هاي کشور است
 • سيد سعيد شاهرخي روز چهارشنبه در جمع فرماندهان انتطامي استان همدان با بيان اينکه اين استان در حال آماده شدن براي برگزاري انتخابات پيش رو است افزود: اميد مي رود با تلاش مجموعه استان به ويژه عوامل انتظامي شاهد انتخابات خوب، پرشور و امني باشيم.
  وي اظهار داشت: همدان به برکت همدلي و هم افزايي مسئولان بر روي ريل توسعه اقتصادي، اجتماعي و سياسي قرار گرفته است و طرح هاي بزرگ هم اينک در اين استان در حال اجرا است که با همراهي نيروهاي انتظامي به عنوان تکيه گاه اين طرح هارا پيش مي بريم.
  استاندار همدان ادامه داد: امنيت يکي از اساسي ترين و اولين نياز جامعه و بشر است و لازمه پيشبرد روال عادي زندگي وجود امنيت اجتماعي است.
  شاهرخي اضافه کرد: نقش ناجا در ايجاد بستر لازم براي نظم، امنيت و آرامش محوري است و وجود ناجا اين آرامش، امنيت و آسايش را در جامعه ايجاد مي کندو مردم در سايه اين امنيت روال عادي زندگي را طي مي کنند.
  وي با عنوان اينکه خدمت به مردم فرصتي است که خداوند براي پرسنل انتظامي فراهم کرده است افزود: طبق شاخص هاي ارايه شده، همدان يکي از امن ترين استان هاي کشور است.
  استاندار همدان بيان کرد: اين در حاليست که در کشورهاي مدعي تمدن، فرهنگ و دمکراسي نظير آمريکا و فرانسه رويدادهايي رخ مي دهد که موجب کاهش امنيت شده اما تدين، تقوي مردم و حضور هوشمندانه نيروهاي اطلاعاتي و انتطامي، بستر امنيت را در کشور فراهم کرده است.
  شاهرخي گفت: امروز نيروي انتظامي صف شکن و خط شکن در برخورد باعاملان ايجاد نامني و ناهنجاري است و عوامل ناجا پاسدار نظم و امنيت در جامعه هستند.
  وي افزود: مردم با ديدن و شنيدن نام پليس احساس امنيت و آرامش مي کنند و اين يک حس خوب در مردم و پليس ايجاد مي کند.
  استاندار همدان ادامه داد: به دنبال کارشکني آمريکا در خروج ازبرجام، تهديد و تحريم ها، دشمنان بر اين باور بودند که مي توانند حرکت انقلاب را متوقف کنند اما آنها از توانمندي کشورمان غافل بودند.
  شاهرخي اضافه کرد: ايران با داشتن رهبري هوشمند و با صلابت،دولتي مقتدر در حوزه ديپلماسي، نيروهاي نظامي و انتظامي مقتدر و مردمي با ايمان و ولايتمدار در برابر زياده خواهي هاي استکبار ايستاده است.
  وي گفت: معيشت و اشتغال مهمترين اولويت استان همدان است که دراين راستا تلاش کرديم با برنامه حرکت کرده و امکانات را در جايي به کار بگيريم که بيشترين نفع را براي مردم داشته باشد همچنين اعتبار را در جايي هزينه کنيم که موجب رونق توليد شود.
  بالاترين مقام اجرايي استان همدان بيان کرد: بر اين اساس تاپايان دولت يازدهم 15 هزار ميليارد ريال سرمايه گذاري در همدان و ايجاد 60 هزار فرصت شغلي برنامه ريزي شده است.
  شاهرخي ادامه داد: بالا بودن شمار طرح هاي حوزه راه و راه سازي،توسعه راه آهن، افزايش پروازها از فرودگاه همدان، بهبود وضعيت صنعت با هدف افزايش سرانه درآمد و اشتغال از جمله برنامه هاي و مزيت هاي اين استان است.
  وي افزود: ناجا در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي، تنظيم بازار، برخورد با قاچاقچيان کالا و ارز، مقابله با قاچاقچيان موادمخدر و جمع آوري معتادان پيشتاز بوده است.
  استاندار همدان ادامه داد: حفظ جان مردم در جاده ها با توجه به حضور فيزيکي نيروها در طرح هاي تابستاني، زمستاني و نوروزي از جمله خدمات عوامل پليس راه و راهور در استان است که مردم قدردان اين خدمات هستند.
  شاهرخي با بيان اينکه چهار ميليون خودرو از جاده هاي اين استان از ابتداي طرح اربعين تاکنون تردد کردند افزود: 85 ايستگاه صلواتي در همدان داير شده و روزانه30 هزار پرس غذا در بين زائران اربعين توزيع مي شود.
  وي بيان کرد: اين همه تلاش و کوشش در بخش هاي مختلف موجب کلان شهر شدن همدان شد که اين امر از منظر اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي، مالي و رشد وتوسعه تاثير ويژه اي براي استان دارد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 8241
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.