22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 10
امروز: 0
هفته جاری: 8632
ماه جاری: 257107
تاکنون: 16212763
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان:مصمم به برقراري پرواز حجاج و عتبات عاليات از همدان هستيم
 • استاندار همدان گفت: مصمم به برقراري اين پرواز از فرودگاه همدان هستيم تا زائران مجبور به حضور در تهران براي عزيمت به سرزمين وحي نشوند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ،سيد سعيد شاهرخي روز چهارشنبه در آيين تجليل از کارگزاران حج تمتع در استان همدان بيان کرد:به تازگي قرار است يک هواپيما به مسير پروازي همدان اختصاص يابد که در اين باره با شرکت «کيش اير» براي برقراري پرواز همدان- کيش مذاکراتي صورت گرفته است.

  استاندار همدان درباره پرواز همدان- نجف نيز بيان کرد: در حوزه تامين هواپيما براي اين مسير پروازي مشکل نداريم اما براي مسافر حداقل هفته اي يک يا 2 کاروان توسط اين پرواز به صورت رفت و برگشت جابجا شوند.

  شاهرخي اضافه کرد: زير ساخت موجود در فرودگاه نشانگر وجود زمينه پروازهاي مختلف در فرودگاه همدان است همچنين توان مديريتي در دستگاه ها نيز براي برقراري اين پروازها وجود دارد.

  وي گفت: خدمت گذاري به مردم به ويژه زايران سرزمين وحي بسيار ارزشمند است بنابراين براي مجموعه استان دشوار و نپذيرفتني بود که زاير خانه خدا و همراهان آنها تا تهران عزيمت کنند چراکه احتمال بروز تصادف و ديگر مسائل وجود داشت.
  استاندار همدان بيان کرد: با وجود اينکه پروازهاي حج بسته شده و هيچگونه پروازي به 2استان همدان و زنجان اختصاص داده نشده بود اما با پيگيري هاي صورت گرفته و تماس با وزير راه و شهرسازي، زمينه پرواز از همدان به سرزمين نزول قرآن برقرار شد.

  شاهرخي ادامه داد: مردم اين استان شايسته بهترين خدمات هستند سزاوار نيست با وجود ظرفيت هاي حملي ونقلي در اين استان آنها را ناديده گرفته و از کنارش عبور کنيم.
  وي با بيان اينکه هزينه بالايي براي آماده سازي فرودگاه صرف شده گفت: فرودگاه همدان ظرفيت و فرصت مناسبي براي خدمت به مردم و تسهيل کردن زمينه عبور و مرور و سفر شهروندان است.

   

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 7612
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.