22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 8554
ماه جاری: 257029
تاکنون: 16212706
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار: حال اقتصاد همدان خوب است
 • معاون امور اقتصادي استاندار همدان گفت: کاهش نرخ بيکاري و افزايش ميزان مشارکت اقتصادي استان در کنار يکديگر نشان دهنده فضاي اقتصادي مثبت و خوب در همدان است.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان، ظاهر پورمجاهد در همايش روز جهاني استاندارد اظهار داشت: با وجود شرايط تحريم و کم و کاستي هاي بسيار در زمينه اقتصادي، اما با مقاومت و ايستادگي مردم به ويژه بخش توليد و صنعت اوضاع اقتصادي استان خوب است.
  وي به کاهش نرخ بيکاري و افزايش نرخ مشارکت اقتصادي اشاره کرد و گفت: قرار گرفتن اين دو در کنار يکديگر نشان دهنده بهبود شرايط اقتصادي در منطقه است.
  معاون امور اقتصادي استاندار همدان افزود: در18ماه گذشته بدترين تحريم ها عليه کشورمان اعمال شد و بيشترين فشار و سختي را توليدکنندگان متحمل شدند اما با صبوري و پافشاري روي دشمن را کم کردند.
  پور مجاهد گفت: با وجود مشکلات فراوان براي رفع موانع و مسائل بخش توليد تلاش کرده و بر اساس سياست هاي دولت حمايت از توليدکنندگان در اولويت دولتمردان اين استان بوده است.
  وي با اشاره به تدوين سند سه ساله استان خاطر نشان کرد: پيشرفت و توسعه در تمامي بخش ها طبق اين برنامه پيش مي رود و به صورت مستمر رصد و نظارت مي شود.
  معاون امور اقتصادي استاندار همدان روز جهاني استاندارد را تبريک گفت و افزود: استاندارد نقش کليدي در رونق توليد و کيفيت بخشي توليدات و تقويت صادرات اين منطقه دارد و از دستگاه هاي برتر در زمينه نوآوري و خدمات رساني به شمار مي آيد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/07/24   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 7659
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.