22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 175
هفته جاری: 8919
ماه جاری: 257394
تاکنون: 16212968
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان: دستگاه‌هاي اجرايي براي فصول پربارش استان آمادگي داشته باشند
 • معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان گفت : دستگاه‌هاي اجرايي براي فصول پربارش استان آمادگي داشته باشند.
 • طبق دستور وزير کشور(قائم مقام رئيس شوراي عالي مديريت بحران کشور)مبني بر تعيين مسئوليت دستگاه‌ها در تهيه طرح جامع خطرپذيري سيل استان‌ها و ابلاغ دستورالعمل مربوطه،دومين جلسه کارگروه تهيه نقشه پهنه‌بندي خطر سيل به رياست محمودرضا عراقي، معاون هماهنگي امور عمراني استاندار همدان با هدف تهيه نقشه پهنه‌بندي خطر سيل در مراکز جمعيتي و صنعتي و همچنين برنامه‌ريزي لازم براي لحاظ در طرحهاي تفضيلي، جامع و هادي شهرها، روستاها و نيز تجديد نظر در کاربري اراضي و اماکن در معرض خطر سيلاب برگزار شد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان محمود رضا عرقي  گفت: دستگاه‌هاي اجرايي براي فصول پر بارش پيش رو آمادگى داشته باشند.

  وي همچنين تاکيد کرد: به حداقل رساندن خسارات احتمالي ناشي از بارش اولويت ماست.

  در ادامه معاون استاندار خاطر نشان کرد: مطالعات مراکز جمعيتي شهري و روستايي و شهرکهاي صنعتي توليدي را در اولين اقدامات خود قرار دهيد .

  در اين جلسه گزارش اقدامات صورت گرفته در حوزه هاي تفکيکي از سوي دستگاهها با رويکرد مطالعاتي و اجرايي در جلسه ارائه شد و دستور روند پيگيري و اقدام لازم در دستور کار قرار گرفت.

   

  بر اساس اعلام شرکت آب منطقه اي همدان طي سنوات گذشته مطالعات حريم و بستر 415 کيلومتر از طول رودخانه هاي استان توسط مشاوران ذيصلاح انجام شده است و 515 کيلومتر ديگر در دست مطالعه مي باشد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1975
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.