22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 143
هفته جاری: 8887
ماه جاری: 257362
تاکنون: 16212937
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  تقدير معاون اول رئيس جمهور از شاهرخي، استاندار همدان
 • معاون اول رئيس جمهور از استاندار همدان به دليل تهيه سند راهبردي و برنامه عملياتي توسعه استان، تقدير کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ،اسحاق جهانگيري، با ارسال نامه‌اي در پاسخ به گزارش ارسالي استان همدان به معاونت رئيس جمهوري از سيد سعيد شاهرخي، استاندار همدان تقدير کرد.

  در نامه معاون اول رئيس جمهور آمده است، در راستاي تهيه سند راهبردي برنامه عملياتي سه ساله آن استان بدين وسيله از جنابعالي و مديران محترم استان تشکر مي‌کنم.

  استاندار همدان در خصوص اجرايي شدن اين سند مي‌گويد: براي اجراي سند راهبردي توسعه استان برنامه ريزي صورت گرفته و منابع تامين شده است و با تعيين طرح‌هاي شاخص در هر نقطه از استان، هر دستگاهي مکلف به اجراي اين طرح‌ها است.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه تعهدات ما براي سال 98 بايد عملياتي شود بيان کرد: مصمم به اجراي طرح‌ها و برنامه توسعه استان همدان هستيم و هيچ کوتاهي در اين زمينه پذيرفته نيست.

  به گفته استاندار همدان، اين استان روي ريل توسعه قرار گرفته است و به دور از هرگونه شعار و آماري که قابل لمس نباشد، پيش مي‌رود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/14   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1448
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.