7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 52
امروز: 2380
هفته جاری: 30835
ماه جاری: 45539
تاکنون: 15299043
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي: پيگير مصوبات شش ماهه کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد هستيم
 • معاون هماهنگي امور اقتصادي گفت : پيگير مصوبات شش ماهه کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد هستيم
 • جلسه کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان با حضور اعضاء اصلي کارگروه به رياست پورمجاهد، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري تشکيل و موارد و مشکلات سه طرح و واحد توليدي از جمله شرکت صنايع تبديلي سيب‌زميني الوند و شرکت شيشه دوجداره اميد الوند ( تعيين تکليف بدهي معوقه بانکي ) و شرکت شيشه دوجداره اميد الوند ( تعيين تکليف بدهي معوقه بانکي) مطرح و اتخاذ تصميم در اين خصوص صورت پذيرفت.

  در ادامه جلسه در راستاي پيگيري اجراي مصوبات شش ماهه کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد، 31 مصوبه کارگروه در بانک ملي مورد بررسي تحقق اقدامات دبيرخانه کارگروه قرار گرفت و اعلام شد تعداد 13 مصوبه اجراي کامل، 5 مصوبه در شرف اجراء و تعداد 13 مصوبه در دست پيگيري و يا عدم مراجعه متقاضي و انصراف مي‌باشد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/18   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1478
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.