22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 19
امروز: 1215
هفته جاری: 9959
ماه جاری: 258434
تاکنون: 16213753
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور عمراني استاندار: قول انجام کار يا پروژه‌اي که عملياتي نمي‌شود را به مردم ندهيد
 • معاون هماهنگي امور عمراني استاندار گفت: قول انجام کار يا پروژه‌اي که عملياتي نمي‌شود را به مردم ندهيد
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان محمودرضا عراقي در کميته برنامه ريزي و توسعه شهرستان بهارخاطر نشان کرد: در بحث زيرساختها با توجه به ميزان اعتبارات، قول انجام هر کار و يا تعهد شروع پروژه‌اي که عملياتي نميشود به مردم داده نشود.

  عراقي افزود: در مورد برنامه نسبي تقسيم عدالت در اعتبارات ملي و استاني عمراني وجود دارد.

  وي تاکيد کرد: با توجه به کمبود اعتبارات دولتي، دولت با پرداخت يارانه درصدد حمايت از بخش خصوصي در راستاي سرمايه گذاري و از سويي رونق توليد و ايجاد اشتغال است.

  در ادامه معاون هماهنگي امور عمراني استاندار اظهار داشت: شهرداران بايد با توجه به درآمد شهرداري و نيز تعامل و همکاري شوراها نسبت به رفع نيازها و نيز توجه به آباداني شهر اقدام کنند و بي شک کار در سمت شهردار ايثار و همت والايي را مي‌طلبد.

  در پايان اين جلسه از زحمات حسن رمضاني، شهردار سابق بهار تقدير و محمد رضا ياري بعنوان شهردار جديد معرفي شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1705
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.