22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 15
امروز: 1375
هفته جاری: 10119
ماه جاری: 258594
تاکنون: 16213867
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي و امنيتي استاندار: هنرمند با هنر خود مي تواند بيشترين اثر را در خودسازي جامعه داشته باشد.
 • معاون سياسي و امنيتي استاندار گفت: هنرمند با هنر خود مي تواند بيشترين اثر را در خودسازي جامعه داشته باشد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزادبخت معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان در مراسم اختتاميه بيست و ششمين دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با بيان اينکه همدان نشان داده اين توان را دارد که از 26 دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، 20 دوره را برگزار کند، اظهار کرد: با تلاش مسئولان وزارت ارشاد و مديران استان بستر اين کار مهم در همدان فراهم آمد.
  آزادبخت با اشاره به اينکه معتقديم مکتب اسلام با همه جانبه نگري، نگاه ويژه اي به هنر و هنرمند دارد، افزود: سياست و برنامه ريزي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اين است که عرصه را براي فعاليت هنري فراهم کند تا تأثيرگذاري مثبت خود را در جامعه نشان دهد.
  وي با بيان اينکه جشنواره براي بيستمين دوره در همدان برگزار مي شود، خاطرنشان کرد: مردم همدان با فرهنگ، با اخلاق و ميهمان نواز هستند و اين توانمندي در همدان وجود داشته که از 26 دوره جشنواره 20 دوره در همدان برگزار شده است.
  آزادبخت با تأکيد بر اينکه براي رسيدن به کمال بايد از خودمان شروع کنيم، گفت: هنرمند با هنر خود مي تواند بيشترين اثر را در خودسازي جامعه داشته باشد و خوشبختانه در عرصه هنر نيز با سلامت و خودسازي، بسترسازي اجتماعي انجام شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2231
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.