22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 1336
هفته جاری: 10080
ماه جاری: 258555
تاکنون: 16213833
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: تجليل و تکريم ايثارگران هشت سال دفاع مقدس سرلوحه کاري همه مديران است
 • در ديدار رئيس شوراي مشاوران وزيران با استاندار همدان عارف رئيس بنياد شهيد استان و سردار فرجي جانشين فرماندهي سپاه استان و توکلي مشاور امور ايثارگران استاندار حضور داشتند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي در ديدار با  رئيس شوراي مشاوران وزيران گفت: برخي مشکلات حوزه ايثارگران در استان بيان شد.

  استاندار با تاکيد  بر لزوم خدمات رساني مطلوب و رفع مشکلات ايثارگران گفت :همه مديران وظيفه دارند که از خدمات ارزشمند و مثال زدني ايثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس تجليل و تکريم کنند.

  در ادامه مقام عالي دولت در استان افزود: مسائل و مشکلات ايثارگران که مربوط به هر دستگاه و اداره اي مي‌شود، مدير آن اداره بايد حل مسائل اين عزيزان را در اولويت کاري خود قرار داده و تکريم و احترام گذاشتن به ايثارگران را جزء سرلوحه کاري خود بداند.

   

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1683
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.