22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 8
امروز: 1303
هفته جاری: 10047
ماه جاری: 258522
تاکنون: 16213808
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور: 320 ميليارد تومان اعتبار براي طرح راه‌آهن همدان - سنندج تخصيص يافت
 • نوبخت، رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازديد از قطعه دوم راه‌آهن سنندج-همدان-تهران گفت: 320ميليارد تومان اعتبار براي طرح راه‌آهن همدان - سنندج تخصيص يافت
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان دکتر نوبخت رئيس سازمان برنامه و بودجه کشورافزود:  تلاش براي اتمام اين طرح تا پايان دولت دوازدهم بسيار جدي دنبال مي‌شود.

  نوبخت خاطر نشان کرد: مصمم هستيم تا اين طرح هرچه زودتر به نتيجه برسد و کردستان نيز به شبکه سراسري راه آهن متصل شود.

  وي با يادآوري سياست هاي اقتصاد مقاومتي ابلاغي رهبر انقلاب و سياست دولت، افزود: مهمترين اصلي که در اين راستا در نظر داريم توسعه شبکه حمل و نقل ريلي است که سنندج نيز در اين ارتباط در اولويت قرار دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 1866
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.