22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 2
امروز: 1267
هفته جاری: 10011
ماه جاری: 258486
تاکنون: 16213785
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار: صراحت اعلام مي‌کنيم که با بي‌طرفي تمام انتخاباتي سالم و با حداکثر امنيت و مشارکت مردمي برگزار خواهيم کرد
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندارگفت: به عنوان متولي برگزاري انتخابات با صراحت اعلام مي‌کنيم که با بي‌طرفي تمام انتخاباتي سالم و با حداکثر امنيت و مشارکت مردمي برگزار خواهيم کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان  مصطفي آزادبخت، معاون سياسي امنيتي استانداري همدان در سمينار اعضاي ستاد انتخابات، فرمانداران و بخشداران در مشهد مقدس با حضور ساماني، قائم مقام و معاون وزير کشورافزود: در راستاي  برگزاري انتخابات همه مسوولان نقش ويژه‌اي دارند تا در تحقق منويات رهبري انتخابات پرشور برگزار شود.

  آزاد بخت خاطر نشان کرد: دشمنان نظام اسلامي جنگ رواني و اقتصادي را شروع کرده و تمام اعوان و انصار خود را به کار گرفته تا نظام مقدس جمهوري اسلامي را تضعيف کند البته اين هدف اجرايي نخواهد شد.

  ور در ادامه تاکيد کرد :  جمهوري اسلامي با محوريت ولايت مي‌تواند در راستاي اجراي عدالت در دنيا حرف براي گفتن داشته و در اين راه مصمم و پايدار است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/23   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2083
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.