22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 863
هفته جاری: 9607
ماه جاری: 258082
تاکنون: 16213506
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار: مردم همدان با طرح اصلاح نرخ بنزين همراهي کردند
 • معاون امور اقتصادي استانداري همدان گفت: مردم اين استان از لحظه شروع طرح اصلاح قيمت بنزين با نظم و تعامل خوب همراهي کردند و مديران دولتي نيز به پاس اين تعامل به صورت شبانه‌روزي آماده ارائه خدمت هستند.
 • ظاهر پورمجاهد روز جمعه24 آبان  در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: مردم فرهنگ دوست استان از ساعات آغاز اجراي طرح اصلاح قيمت بنزين بسيار خوب همکاري کرده و هيچ مشکلي در جايگاه هاي سوخت سطح استان به وجود نيامد.

  وي اضافه کرد: مديران دستگاه هاي مرتبط به دستور استاندار همدان به صورت شبانه روزي آماده خدمت رساني و پاسخگويي به شهروندان در زمينه تامين سوخت و صدور کارت سوخت مورد نياز مردم هستند.

  پور مجاهد اضافه کرد: کميته هاي تنظيم بازار در سراسر استان از شب گذشته تشکيل شده و اقدامات لازم براي حفظ نظم در جايگاه هاي سوخت و کنترل بازار صورت گرفته تا مشکلي براي مردم پيش به وجود نيايد.

  معاون امور اقتصادي استانداري همدان گفت: هيات هاي بازرسي و نظارت مرکب از سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزيرات حکومتي اوضاع بازار را رصد کرد و با متخلفان و سوءاستفاده کنندگان برخورد مي کنند.

  پور مجاهد با بيان اينکه افزايش قيمت بنزين نبايد تاثيري بر نرخ ديگر اقلام مصرفي مردم داشته باشد افزود: مردم نگران تامين کالا نباشند زيرا به مقدار کافي در انبارهاي استان ذخيره سازي شده و بر اساس تقاضا و نياز شهروندان در فروشگاه ها توزيع مي شود.

  وي از دانشگاهيان و افراد مرجع اجتماع خواست اخبار موثق را از رسانه ملي و خبرگزاري هاي معتبر کشور دريافت کرده و به مردم اطلاع رساني کنند تا تحت تاثير اخبار غير واقي قرار نگيرند.

  معاون امور اقتصادي استانداري همدان يادآوري کرد: درآمد حاصل از اين طرح به کمک اقشار ضعيف جامعه مي آيد و بي ترديد مزاياي ارزشمندي براي مردم به دنبال دارد که آثار آن به تدريج ديده مي شود.

  پورمجاهد به مردم اطمينان خاطر داد: تنها قيمت بنزين افزايش يافته و نرخ ديگر سوختها ثبات قيمت دارند و از اينرو هوشيارانه هر گونه تخلف و گرانفروشي را نپذيرفته و به بازرسان گزارش بدهند.

  طرح حمايت معيشتي و اصلاح قيمت و سهميه بندي بنزين در راستاي اجرايي شدن مصوبه شوراي عالي هماهنگي اقتصادي سه قوه، از امروز اجرا شد؛ به گفته معاون رئيس‌جمهوي و رئيس سازمان برنامه و بودجه بيش از 60 ميليون شهروند ايراني از منافع اين طرح بهره مند مي‌شوند.

  بر اساس مصوبه شوراي عالي هماهنگي اقتصادي سران قوا از بامداد جمعه 24 آبان بنزين براي همه وسايل نقليه بنزين سوز سهميه بندي شد.

  طبق اطلاعيه شرکت ملي پخش فراورده‌هاي نفتي، قيمت بنزين معمولي سهميه‌اي هر ليتر هزار و ??? تومان و قيمت بنزين معمولي غيرسهميه‌اي به ازاي هر ليتر سه هزار تومان خواهد بود. همچنين قيمت بنزين سوپر هر ليتر سه هزار و ??? تومان تعيين شده است.

  بر مبناي اطلاعيه شرکت ملي پخش فراورده‌هاي نفتي، سهميه کامل آبان خودروهاي شخصي از بامداد جمعه 24 آبان ماه به کارت سوخت شخصي آن‌ها واريز مي‌شود و اين سهميه به مدت 6 ماه قابل ذخيره است.

  اين اطلاعيه افزوده است: استفاده از سهميه سوخت فقط با استفاده از کارت سوخت هوشمند شخصي ميسر است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/25   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 927
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.