9 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 0
هفته جاری: 26752
ماه جاری: 48806
تاکنون: 17145416
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار:شرکت هاي دانش بنيان از ارکان توليد علمي کشور هستند
 • اولين رويداد دمودي (Demo Day) با هدف معرفي ده تيم استارتاپي پذيرش شده در دور اول شتابدهي، معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري، جذب سرمايه و نشست ويژه کارآفريني را با حضور دانشگاهيان، مسئولين استان و برترين هاي حوزه کارآفريني کشور در دانشگاه بوعلي برگزار شد.
 • در اين مراسم معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري با بيان اينکه برگزاري اين چنين برنامه ها سبب تقويت اکوسيستم نوآوري و کارآفريني استان مي گردد اظهار داشت:شرکت‌هاي دانش‌بنيان از ارکان مهم توسعه علمي در کشور هستند و پيشرفت اين شرکت‌ها يک ضرورت اساسي است.

  ظاهر پور مجاهد با اشاره به مباحثاقتصادي سياست ها و اولويت هاي استان در حوزه رونق توليد و اشتغال و سرمايه گذاري افزود: شرکت‌هاي دانش‌بنيان به واسطه  ارتباط با بازار کار و بخش‌هاي مختلف اقتصادي براي عبور از تحريم‌هاي ظالمانه مي توانند راهکارهاي سازنده و اساسي بدهند.

  وي اظهار داشت :در کنار دانشگاه ها بايد صنايع ايجاد شود و دانشگاه ها به دنبال ايده و دانش باشند چرا که انديشه‌ها و ايده‌هاي افراد در دانشگاه‌ها بسيار با ارزش است و مسئولان بايد اين اهميت را درک و از آن استفاده کنند.

  معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري افزود: هيچ چيز ارزشمندتر از نوآوري نيست، و اين نوآوري غيرقابل قيمت‌گذاري است، و استان همدان نيز پتانسيل‌ها، جوانان، دانشگاه‌ها فوق العاده‌اي دارد. اميد داريم اين توانمندي و خلاقيت جوانان، اقتصاد استان را پويا تر کنيد.

  لازم به ذکر است اولين رويداد دمودي استان از سوي شتاب دهنده هم­پيوند و با همکاري مرکز رشد و کارآفريني دانشگاه بوعلي سينا و در برگزار شد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
    
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/26   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 5499
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.