8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4296
هفته جاری: 26485
ماه جاری: 48539
تاکنون: 17145301
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: اصلاح قيمت و سهميه بندي بنزين با هدف اجراي عدالت صورت گرفته است
 • استاندار همدان با بيان اينکه اصلاح قيمت و سهميه بندي بنزين با هدف اجراي عدالت است، گفت: هيچ کس حق افزايش قيمت در کالاها و خدمات را ندارد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي وامور بين الملل استانداري همدان  سيد سعيد شاهرخي در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان همدان با بيان اينکه اصلاح قيمت و سهميه بندي بنزين با هدف اجراي عدالت، جلوگيري از قاچاق، صرفه جويي در مصرف سوخت و اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و مقابله با تحريم انجام شده است، گفت: اين برنامه به تصويب سران قوا رسيده است.

  شاهرخي با بيان اينکه مردم همدان به فراخوان ضد انقلاب پاسخ ندادند و ما بايد درک صحيح مردم را قدر بدانيم و شبانه روزي از حقوق مردم حراست و حفاظت کنيم، گفت: از همه دستگاههاي اطلاعاتي، نظامي، انتظامي، ارتش و سپاه کمال تشکر را دارم که اجازه کوچکترين تحرک را به ضد انقلاب و معاندين ندادند.

  استاندار اضافه کرد: طبق اعلام رئيس جمهور اساس و هدف دولت در طرح حمايت معيشتي کمک به خانوارهاي متوسط و کم‌درآمد در شرايط تحريم اقتصادي و فشارها به معيشت مردم بود.

  شاهرخي با تاکيد بر اينکه اولويت کار حوزه اقتصادي و دستگاه تنظيم بازار، کنترل و نظارت بر قيمت هاست، گفت: هيچ کسي حق افزايش قيمت ها را ندارد.

  وي همچنين با بيان اينکه بايد از تصدي گري فاصله بگيريم و بخش خصوصي را به ميدان بياوريم، اظهار داشت: اولويت ما اتمام پروژه هاي نيمه تمام است.

  مقام عالي دولت در استان  با بيان اينکه با مطالعه و اعتقاد سند راهبردي و عملياتي توسعه 3 ساله استان همدان را تدوين کرده ايم، گفت: سازمان مديريت و برنامه ريزي استان کاملا به صورت کارشناسي در تمامي مباحث ورود پيدا مي کند.

  شاهرخي افزود: بايد دانه درشت ها و افرادي که فرار مالياتي دارند شناسايي شوند چراکه عدالت در وصول ماليات و احقاق حقوق مردم را حتما پيگيري خواهيم کرد.

  وي با بيان اينکه از مجموعه مديران استان تشکر مي کنم چراکه در بررسي عملکرد يک ساله دستگاه هاي اجرايي، شاهد اقدامات چشم گيري بودم، گفت: بايد به سمت منابع در آمدي جديد برويم و نبايد به در آمد حاصل از نفت متکي بود.

  استاندار افزود: مديران استان پروژه هاي ملي خود را پيگير باشند و از بودجه هاي ملي غافل نشوند.

  شاهرخي همچنين از جامعه پزشکان استان به خاطر همراهي در نصب دستگاه کارت خوان در مطب ها تشکر کرد.

   

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/29   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 5084
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.