8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 1
امروز: 4348
هفته جاری: 26537
ماه جاری: 48591
تاکنون: 17145323
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  دبير ستاد انتخابات استان همدان:ميزان مشارکت مردم مهمترين پشتوانه نظام و انقلاب است
 • دبير ستاد انتخابات استان در کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات گفت : ميزان مشارکت مردم مهمترين پشتوانه نظام و انقلاب است که در ادوار مختلف انتخابات مردم ثابت کرده اند که دل درگرو نظام و انقلاب دارند.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان ابوالقاسم الماسي در کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان افزود : انتخابات سالم و امن و با مشارکت حداکثري و ظيفه همگاني است و ارتباط رسانه ها با کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات بصورت دوسويه و متقابل به سود جامعه و تاثير گذار در روند انتخابات است.

  ابوالقاسم الماسي با اشاره به اينکه به اين منظور با برنامه مدون و مشخص پيش خواهيم رفت تاکيد کرد: همه ما با يک هدف مشترک و به عنوان اتاق فکر در کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات حضور پيدا مي کنيم تا به هدف اصلي که مشارکت حداکثري آحاد مردم است برسيم.

  الماسي در ادامه افزود:  ميزان مشارکت مردم مهمترين پشتوانه نظام و انقلاب است که در ادوار مختلف انتخابات مردم ثابت کرده اند که دل درگرو نظام و انقلاب دارند.

  دبير ستاد انتخابات استان تاکيد کرد: صدا و سيما با رعايت اعتدال و بي طرفي و مطابق با سياست هاي نظام به انجام امور محوله مي پردازد.

  مدير کل دفتر سياسي و انتخابات استانداري همدان گفت: فرمانداران مجري اصلي انتخابات هستند و همانطور که ما از مردم مشارکت حداکثري را خواهانيم جامعه هم انتظار دارد اطلاعات جامع و صحيحي در اختيارشان قرار بگيرد.

  الماسي خاطر نشان کرد: هدف ما آگاه سازي وافزايش و بينش و دانش مردم براي تاثيري گذاري بيشتر در روند انتخابات است.

  در پايان افزود : مشارکت بالا، اطلاع رساني و شفاف سازي از مهمترين وظايف و هدف مشخص ماست.

   

  تصاویر در سایز اصلی
   
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 5218
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.