8 بهمن 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 0
امروز: 4309
هفته جاری: 26499
ماه جاری: 48553
تاکنون: 17145306
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان: در انتخابات از همه ظرفيت هاي رسانه اي استفاده مي کنيم
 • رئيس کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان گفت:از همه ظرفيت هاي رسانه اي استان همدان براي افزايش مشارکت حداکثري در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و برگزاري انتخاباتي با شکوه و قانونمند استفاده خواهيم کرد.
 • به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان فاطمه حبيبي در جلسه  کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان همدان اظهار داشت:  بايد زمينه گفتگو را در جامعه فراهم کنيم و نقش کميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان بسيار حائز اهميت است.

  حبيبي افزود: آنچه وزارت کشور و استانداري مي‌تواند انجام دهد، تأکيد بر امانتداري و برگزاري انتخابات سالم و امن است.

  سرپرست اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان با اشاره به اينکه بايد در حوزه اطلاع رساني هر نوع تهديد را به فرصت تبديل کردخاطر نشان کرد :  موظف هستيم شرايط را به گونه‌اي فراهم کنيم که همه مجموعه هاي موثر در حوزه اطلاع رساني نقش موثر خود را ايفا نموده و در جهت آگاهي بخشي به مردم گام بردارند..

  حبيبي تصريح کرد: طبق اعلام معاونت سياسي وزارت کشور، خوشبختانه در  استان همدان با مسير رو به جلويي مواجه هستيم و بايد از ظرفيتهاي موجود استان استفاده نماييم.

  وي با تاکيد بر اينکه به انتخاب مردم بايد احترام بگذاريم و در ايجاد مجلس کارآمد کمک کنيم افزود:  فضاي مجازي ظرفيت‌هاي ايجابي زيادي داردکه بايد  از اين ظرفيتها استفاده کرد.

  حبيبي تاکيد کرد: ستاد انتخابات استان همدان فعاليت خود را  به موقع آغاز کرده و با حساسيت به کار خود ادامه مي‌دهد.

  وي با اشاره به اينکه در راستاي تحقق منشور گفتگوي سياسي که زيرشاخه سرمايه سياسي است تلاش شده است ارتباط گسترده‌اي با همه اقشار داشته باشيم خاطر نشان کرد:  در استان همدان خوشبختانه حاشيه و مسأله خاصي وجود ندارد و آمادگي لازم براي برگزاري انتخاباتي سالم و قانونمند وجود دارد.

  حبيبي گفت: برنامه ها و موضوعات حائز اهميت در حوزه تبليغات و اطلاع‌رساني، جهت‌گيري و استفاده از فضاي مجازي و شبکه‌هاي اجتماعي، ارتباط و هماهنگي با رسانه ملي و تمامي ظرفيتهاي رسانه‌اي بايد مدنظر دقيق کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان باشد.

  وي در پايان افزود: با تشکيل ستاد انتخابات استان، قطعاً نقش و کارکرد کميته اطلاع‌رساني بعنوان پل دروني و بيروني مجموعه بسيار حائز اهميت است و هرآنچه فعاليت و اقدام صورت مي‌گيرد از کانال اين کميته پايش شده و منعکس مي‌گردد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/08/30   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 5804
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.