22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 5092
هفته جاری: 13836
ماه جاری: 262311
تاکنون: 16216210
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان : تلاش ما رفع مشکلات دانشگاه فرهنگيان است
 • استاندار همدان در جمع اعضاي کميته هيات امناي دانشگاه فرهنگيان همدان مطرح کرد: تلاش ما رفع مشکلات دانشگاه فرهنگيان است
 •     به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان سيد سعيد شاهرخي با اشاره به اهميت  دانشگاه فرهنگيان در همدان، گفت: دانشگاه فرهنگيان پتانسيل اين را دارد که به قطب علمي کشور  تبديل شود.

  او در ادامه افزود: قطب علمي شدن مستلزم اين است که نيروي انساني متخصص و کار آزموده داشته باشيم، بنابراين تربيت نيروي متخصص و کارآزموده براي نظام تعليم و تربيت نيز به دانشگاه فرهنگيان سپرده شده است.

  استاندار همدان در ادامه ضمن تاکيد بر اين نکته که براي تربيت نيروي متخصص نياز به رفع موانع دانشگاه است، گفت:  اهتمام جدي همه ما بايد رفع مشکلات دانشگاه فرهنگيان باشد تا بتواند به رسالت خود جامه عمل بپوشاند.

  وي گفت: از مهمترين رسالت‌هاي دانشگاه فرهنگيان، پرورش و تربيت معلماني شايسته و تحويل آن‌ها به آموزش و پرورش است، موفق باشد. 

  شاهرخي در پايان گفت: بر کسي پوشيده نيست که اين استان يک شهر علمي و دانشگاهي است و بزرگان و عالمان زيادي را تحويل نظام اسلامي داده است. دانشگاه فرهنگيان همدان نيز مي‌تواند به  قطب علمي و فرهنگي کشور تبديل شود.

   

  تصاویر در سایز اصلی
     
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/07   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 817
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.