22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 3
امروز: 1317
هفته جاری: 10061
ماه جاری: 258536
تاکنون: 16213822
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان: استان همدان براي برگزاري حماسه ملي انتخابات، آماده است
 • اعضاي ستاد انتخابات استان همدان ، در کارگاه آموزشي يک روزه اي که به صورت ويدئوکنفرانس با حضور فرماندارن و مسئولان ستادهاي انتخابات شهرستان ها برگزار شد، شرکت کردند.
 • به گزارش اداره کل وابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان مصطفي آزاد بخت  با حضور در اين کارگاه، ضمن گراميداشت سالروز تشکيل بسيج مستضعفين، داشتن روحيه بسيجي را شرط لازم براي موفقيت در پيمودن ادامه مسير انقلاب اسلامي دانست.

  مصطفي آزادبخت با بيان اينکه در استان همدان با نقش آفريني تک تک همکاران درگير در برگزاري انتخابات، بستر را براي اين حماسه ملي مساعد مي بينيم، ارائه آموزش هاي لازم درخصوص کار با سامانه جامع انتخابات را مقدمه اي ضروري براي برگزاري انتخابات سالم دانست و خاطرنشان کرد: مکانيزه شدن مراحل مختلف انتخابات و درج اطلاعات در سامانه جامع انتخابات وزارت کشور، گرچه منجر به تسريع در انتقال اطلاعات ميشود اما ظرافت ها و پيچيدگي هايي هم دارد که احاطه بر آنها، برگزاري چنين دوره هاي آموزشي را ميطلبد.

  الماسي، مديرکل سياسي و انتخابات استانداري همدان نيز در اين کارگاه آموزشي با تقدير از فرمانداران بخاطر حضور در اين کارگاه مجازي در کنار کارشناسان آي تي فرمانداري هاي تابعه، افزود: همين پاي کار بودن فرمانداران و پيش بيني موارد لازم، رمز موفقيت در انجام وظايف محوله تا انتخابات خواهد بود. 

  لازم به ذکر است به گفته دبير ستاد انتخابات استان همدان، سامانه جامع انتخابات وزارت کشور، 25 فرآيند موردنياز از ابتدا تا انتهاي انتخابات را پوشش مي دهد که بر اين اساس، آشنايي و تسلط کامل اعضاي ستاد انتخابات در استان متشکل از فرمانداران، بخشداران و ساير اعضا بر اين سامانه لازم و ضروري است.

  در همين راستا ، مديرفناوري اطلاعات استانداري همدان در رأس تيمي متشکل از کارشناسان سياسي و انتخابات و کارشناسان فناوري اطلاعات بصورت ويدئوکنفرانس ميزبان اعضاي ستاد انتخابات در ده شهرستان استان همدان بود تا با مروري بر سامانه جامع انتخابات، مراحل درج اطلاعات در اين سامانه از لحظه صدور دستور انتخابات تا ارسال صورتجلسه برگزاري انتخابات در شعب اخذ رأي به وزارت کشور را بصورت آزمايشي انجام دهند.

  محمدحسن ميرزايي با بيان اينکه زمان شروع انتخابات در استان همدان در انتخابات گذشته، از دقايق اوليه شروع رأي گيري بوده است ،

  ابراز اميدواري کرد: با تمهيدات انديشيده شده در انتخابات اسفند 98، اين زمان دقيقاً زمان شروع انتخابات يعني 8صبح خواهد شد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/09   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 983
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.