22 تیر 1399 
 
مهمانان حاضر در سایت: 4
امروز: 845
هفته جاری: 9589
ماه جاری: 258064
تاکنون: 16213490
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  رئيس ستاد انتخابات استان همدان :31نفر، آمار روز دوم ثبت‌نام در استان همدان
 • گزارش دومين روز ثبت‌نام يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در استان همدان (11 آذرماه 1398)
 • به گزارش کميته اطلاع‌رساني ستاد انتخابات استان همدان، مصطفي آزادبخت افزود: از 31نفر در استان همدان در روز دوم، 12نفر درحوزه انتخابيه همدان و فامنين، 6نفر درملاير، 1 نفر در نهاوند، 2 نفر در تويسرکان، 3 نفر در حوزه انتخابيه بهار و کبودراهنگ،4 نفر از اسدآباد و 3 نفر در حوزه انتخابيه رزن و درگزين ثبت‌نام کردند.

  به گفته آزادبخت از بين ثبت‌نام کنندگان 30 نفر مرد و يک نفر زن (حوزه انتخابي ملاير)هستند.

  آزادبخت در خصوص تحصيلات داوطلبان گفت: از بين افراد ثبت‌نامي 28 نفر داراي مدرک فوق ليسانس و دو نفر داراي مدرک دکتري و يک نفر تحصيلات حوزوي هستند.

  به گفته وي از بين ثبت‌نامي‌ها در سطح استان همدان 13 نفر کارمند، 1 نفر استاد دانشگاه، 2 نفر فرهنگي،9 نفر شغل آزاد، 3 نفر بازنشسته و پزشک دو نفر و يک نفر ساير مشاغل هستند.

  آزادبخت در خصوص رده سني داوطلبان نيز گفت: از بين داوطلبان ثبت‌نامي استان همدان در نخستين روز، 15 نفر در رده سني 40-30 ، 9 نفر در رده سني 50-41 و 6 نفر در رده سني 60-51 سال و يک نفر  در رده سني 70-61هستند.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/09/11   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 737
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.