مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 21
امروز: 408
هفته جاری: 408
ماه جاری: 334725
تاکنون: 13722701
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  معاون استاندار همدان: انقلاب اسلامي ايران در بستر کار فرهنگي به پيروزي رسيد
 • معاون سياسي امنيتي استاندار همدان بابيان اينکه انقلاب اسلامي ايران در بستر کار فرهنگي به پيروزي رسيد، گفت: جبهه فرهنگي انقلاب بايد تقويت شود.
 • به گزارش مهر، مصطفي آزادبخت ظهر يکشنبه در گردهمايي هم انديشي جبهه فرهنگي انقلاب و تکريم و معارفه مديرکل تبليغات اسلامي استان همدان با بيان اينکه سفر شهرستاني استاندار همدان مانع از حضور وي در اين برنامه شد، گفت: کارهاي فرهنگي خوبي در استانداري همدان انجام شده که بناي استمرار آن را داريم.

  وي با بيان اينکه در استان همدان وحدت و هماهنگي براي رسيدن به هدف کاملاً مهيا است، گفت: وضعيت فعلي کشور حساس است و بايد بيشترين مقاومت را در مقابل استکبار و صهيونيسم داشته باشيم.

  آزادبخت رمز موفقيت را تقويت وحدت در نظام دانست و با بيان اينکه اين وحدت با محوريت مقام معظم رهبري و سربازي مردم رقم مي‌خورد، گفت: در استان همدان محوريت با امام جمعه است و فضا براي کار مناسب است.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه استاندار همدان به اين مسائل اعتقادي راسخ دارد و بايد جبهه فرهنگي انقلاب تقويت شود، اظهار داشت: دولت بايد بستر را براي کارهاي فرهنگي مهيا و فراهم کند.

  وي رمز موفقيت را در تقويت کارهاي فرهنگي دانست و با بيان اينکه انقلاب اسلامي ايران در بستر کار فرهنگي به پيروزي رسيد، گفت: انقلاب اسلامي ايران انقلابي فرهنگي بود و با پيروي از دستورات اسلام به پيروزي رسيديم.

  آزادبخت با بيان اينکه در حال حاضر نيز ادامه راه و مسير کاملاً مشخص است، اظهار داشت: تبعيت محض و آگاهانه از مقام معظم رهبري و اعتماد به توان داخلي اولويتي اصلي است و راهي جز مقاومت نداريم کمااينکه عقب نشيني هاي استکبار نتيجه مقاومت ماست.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه هر گاه در برابر دشمن با تمسک به دستورات دين و پيروي از رهبري ايستاديم موفق بوده‌ايم، گفت: هرجا امور تبليغاتي لازم باشد از آن پشتيباني کرده و براي اجراي آن بودجه لحاظ مي‌کنيم.

  آزادبخت به دوران فرماندار بودن خود اشاره کرد و با بيان اينکه در هر روستايي که از نعمت روحاني بهره مند بود تخلف کمتري را شاهد بوديم و بيشترين بازدهي صورت مي‌گرفت، گفت: آماده پذيرش نقد و انتقاد هستيم.

  وي روحانيت را پيش‌برنده انقلاب و اسلام دانست و با بيان اينکه از جبهه فرهنگي در حد اعلا پشتيباني مي‌کنيم، گفت: يکي از محور هاي کارهاي فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي است و کارها و برنامه ها نيز مشخص است.

  معاون سياسي امنيتي استاندار همدان بابيان اينکه از مديرکل جديد تبليغات اسلامي استان همدان نيز حمايت مي‌کنيم، گفت: اگر کار فرهنگي را به درستي انجام دهيم در ساير بخش‌ها نيز موفق خواهيم بود.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/20   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 653
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.