مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 16
امروز: 8751
هفته جاری: 8751
ماه جاری: 343068
تاکنون: 13730279
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان جوانان در همه عرصه‌ها نقش آفرين بودند
 • استاندار همدان در نشست هم انديشي با هيات انديشه ورزان جوان استان همدان گفت:جوانان در همه عرصه ها نقش آفرين بودند و بايد سعيد شود احترام و ارج نهادن به جايگاه جوانان به يک فرهنگ در جامعه تبديل شود.
 • استاندار همدان در نشست هم انديشي با هيات انديشه ورزان جوان استان همدان گفت:جوانان در همه عرصه ها نقش آفرين بودند و بايد سعيد شود احترام و ارج نهادن به جايگاه جوانان به يک فرهنگ در جامعه تبديل شود. مهندس شاهرخي گفت: جوانان در همه عرصه ها موفق بودند و بيشترين سرداران جنگ تحميلي جوانان بودند که حماسه ساز شدند و همه ما وظيفه داريم از پتانسيل و ظرفيت جوانان استفاده کنيم. استاندار همدان گفت: هدف از تشکيل هيات انديشه ورز، اعتقاد به جوانان و مشارکت بيشتر در امور و بخش هاي مختلف جامعه است و بايد اين هيات به سمت کيفي شدن حرکت کنيم. مهندس شاهرخي گفت: توجه به بانوان و جوانان از برنامه هاي مورد حمايت دولت تدبير و اميد است و فرمانداران در شهرستانها نگاه ويژه و حمايتي از هيات هاي انديشه ورز داشته باشند. وي اضافه کرد: در کارگروههاي تخصصي استان از وجود هيات انديشه ورز استان استفاده شود حتي در جلسات شوراي اداري استان و شهرستان، هيات هاي انديشه ورز حضور داشته باشند. استاندار همدان گفت: طرح هيات انديشه ورز جوانان بايد به عنوان يک کار الگو در سطح کشور مورد توجه قرار گيرد و در جهت توجه به حوزه جوانان در اولويت باشد. مهندس شاهرخي گفت: دوره توانمندسازي براي هيات تشکيل شود و در کارگروههاي تخصصي از اساتيد خوب در جهت توانمندسازي استفاده شود و از ظرفيت خوب رسانه ها در جهت پيشبرد اهداف استفاده شود. مهندس شاهرخي گفت: در انتصابات مشورت مي کنيم اما ملاک در انتصابات ، شايسته سالاري است و خودم تصميم نهايي را مي گيرم. در اين جلسه، اعضاء انديشه ورز، پيشنهادات و نظرات خود را در جهت بهبود روند فعاليتهاي هيات مطرح کرد.
  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/03/22   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 155
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.