'
عيدغدير
 
مشکل در خواندن RSS
وضعیت:
دمای هوا:
رطوبت:
فشار:
جریان باد:
 
لطفا Email خود را وارد نماييد
 
عضویت         لغو عضویت
مهمانان حاضر در سایت: 28
امروز: 7384
هفته جاری: 31021
ماه جاری: 226050
تاکنون: 13399800
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  وزير راه و شهرسازي: کارکرد ايستگاه مرکزي راه آهن همدان باز مهندسي شود
 • وزير راه و شهرسازي با بيان اينکه کارکرد ايستگاه مرکزي راه آهن همدان بايد باز مهندسي شود، گفت: خط راه‌آهن همدان بايد مسيري اقتصادي‌ را در پيش گيرد.
 • به گزارش  مهر، محمد اسلامي ظهر پنج شنبه در حاشيه بازديد از راه‌آهن همدان و بيمارستان نيمه کاره تويسرکان در جمع خبرنگاران علت تأخير در افتتاح پروژه بيمارستان جديد تويسرکان را ارتقا تعداد تخت هاي آن از 96به 154تخت عنوان و ابراز اميدواري کرد: اين پروژه تا چند ماه آينده به بهره برداري برسد.

  خدمت‌رساني راه‌آهن همدان کيفي‌سازي شود

  وي همچنين با اشاره به برنامه‌هاي تکميلي راه‌آهن همدان بابيان اينکه ريل به همدان رسيده و مردم همدان و استان هاي همجوار از فرصت سفرهاي ريلي برخوردار هستند، گفت: تصميمات در زمينه توسعه و گسترش راه‌آهن همدان بايد بهينه شده و خدمت‌رساني راه‌آهن همدان کيفي‌سازي شود.

  اسلامي با بيان اينکه انتقال ايستگاه راه آهن همدان به داخل شهر و نزديکترين محل براي مردم مدنظر است، بيان کرد: در تلاش هستيم ايستگاه راه‌آهن همدان به منظور دسترسي بهتر به داخل شهر انتقال پيدا کند.

  قرارداد پروژه احداث خط انتقال ايستگاه راه آهن همدان منعقد شده و پيمانکار کار را شروع کار کرده است وزير راه وشهرسازي با اشاره به اينکه قرارداد پروژه احداث خط انتقال ايستگاه راه آهن همدان منعقد شده و پيمانکار کار را شروع کار کرده است، گفت: با احداث ايستگاه راه آهن همجواري بين ترمينال مسافربري، فرودگاه و راه آهن به صورت ترکيبي به وجود خواهد آمد که اين پروژه در دست اجراست.

  اسلامي با بيان اينکه کارکرد ايستگاه مرکزي راه آهن همدان بايد باز مهندسي شود، گفت: در حال حاضر احداث خط اتصال راه‌آهن همدان به ملاير در حال پيگيري است.

  وي با تاکيد بر اينکه اتصال ريل راه‌آهن همدان به سنندج نيز در حال اجراست و با اجراي اين پروژه راه‌آهن غرب کشور به سمت مرزهاي خروجي متصل مي‌شود، گفت: اميدواريم با وجود محدوديت‌هاي موجود در منابع و با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود، اقدامات تکميلي براي احداث شبکه سراسري راه آهن همدان را دنبال کنيم.

  اسلامي با بيان اينکه خط راه‌آهن همدان بايد مسيري اقتصادي را در پيش گيرد، عنوان کرد: بايد حمل بار استان توسط خطوط راه‌آهن انجام شود که اين امر در حمل غلات، سوخت، معادن و صنايع به خصوص صنعت فولاد هماهنگ شده است.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/01   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 2079
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.