7 اسفند 1398 
 
مهمانان حاضر در سایت: 9
امروز: 2208
هفته جاری: 30663
ماه جاری: 45367
تاکنون: 15298877
 
امام صادق علیه‏السلام :كسى كه به اوضاع زمان خود آگاه باشد، گرفتار هجوم اشتباهات نمیشود. امام صادق علیه‏السلام : حاكم سزاوار نیست كه در سه كار كوتاهى كند: حفظ مرزها، رسیدگى به حقوق پایمال شده و انتخاب افراد شایسته براى كارهایشان. امام علی(علیه السلام):شرافت به همت های بلند است نه به استخوان های پوسیده. امام باقر (علیه السلام):از تنبلی و بی حوصلگی بپرهیز، زیرا که این دو کلید هر بدی می‏باشند. امام صادق علیه‏ السلام: سـه چیز اسـت کـه بـر زمامدار واجب است درباره خواص و عوام رعایت کند: پاداش نیکوکار را به نیکی دادن تا بر رغبت مردم به کارهای نیک افزوده شود. پوشاندن گناهان بدکار تا توبه کند و از گمراهی و انحراف خود برگردد. و ایجاد الفت میان همه آنان از طریق احسان و رعایت انصاف و داد. امام جعفر صادق علیه‌السلام فرمودند: کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهماالسّلام باشد اگر پیاده رود خداوند به ازای هر قدمی که برمی‌‏دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌‏فرماید تا آن که به حائر برسد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار عمومي  »  استاندار همدان: فرماندار اسدآباد مصوبات سند راهبردي شهرستان را پيگيري کند+تصاويردرگالري
 • استاندار همدان گفت: فرماندار جديد شهرستان اسدآباد مصوبات سند راهبردي شهرستان را از دستگاه‌هاي استاني مطالبه کند.
 • به گزارش  مهر، سيد سعيد شاهرخي بعدازظهر يکشنبه در مراسم تکريم و معارفه فرماندار جديد شهرستان اسدآباد بابيان اينکه اسدآباد در مسير توسعه قرار دارد، گفت: مردم اسدآباد انقلابي و پرتلاش و اين شهرستان و مردم آن از نگين‌هاي درخشان استان همدان هستند.

  وي با بيان اينکه براي ابقاي کريم حميدوند تلاش زيادي انجام شد اما وي تصميم به رفتن داشت اما آغوش همدان هميشه براي حميدوند باز است، گفت: خانم اميدي در زمان تصدي سرپرستي فرمانداري اسدآباد بسيار خوش درخشيد.

  مسئوليت يک فرصت براي خدمت به مردم است

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه مسئوليت يک فرصت براي خدمت به مردم است و نگاه همه ما بايد همين باشد، گفت: انتخاب يک خانم به عنوان سرپرست فرمانداري اسدآباد نشانه اهتمام دولت به حوزه بانوان است.

  وي با بيان اينکه مجيد درويشي از مديران ارزشي، باسابقه و توانمند وزارت کشور است که سابقه خوب اجرايي دارد، گفت: فرماندار جديد اسدآباد مديران پروازي را موظف به سکونت در اسدآباد کند.

  شاهرخي همچنين با اشاره به اينکه حضور نماينده مردم اسدآباد در هيئت رئيسه مجلس يک فرصت است که براي بحث بودجه کمک خوبي به استان داشت، گفت: فرماندار اسدآباد بايد مطالبه گر حق اسدآباد از مرکز استان باشد.

  استاندار همدان با بيان اينکه برنامه راهبردي عملياتي به تفکيک شهرستان يک چشم انداز براي توسعه استان است، تاکيد کرد: ملاک؛ خدمت به مردم است و با هيچکس عقد اخوت نبسته ايم کمااينکه براي سرمايه گذار فرش قرمز پهن مي‌کنيم.

  وضعيت اداره بعضي دستگاه هاي اجرايي با سرپرست در اسرع وقت تعيين تکليف شود شاهرخي با بيان اينکه استان همدان با تلاش و همدلي به کارگاه عمراني تبديل شده است و فرماندار جديد اسدآباد بايد مصوبات سند راهبردي شهرستان را از دستگاه‌هاي استاني مطالبه کند، گفت: بايد وضعيت اداره بعضي دستگاه هاي اجرايي در شهرستان با سرپرست در اسرع وقت تعيين تکليف شود.

  وي همچنين با بيان اينکه اشتغال بدون حمايت از توليدکننده محقق نخواهد شد، گفت: در سند راهبردي استان يک هزار و 100ميليارد تومان سرمايه گذاري براي کاهش آمار اشتغال اسدآباد و رساندن آن به 7درصد پيش بيني شده است.

  استاندار همدان با تاکيد بر اينکه مديري که از برنامه هاي پيش بيني شده جا بماند بايد با صندلي خود خداحافظي کند و با هيچ مديري تعارف نداريم، گفت: فرماندار اسدآباد برنامه عملياتي را به دقت دنبال کند.

  فرماندار سابق اسدآباد نيز با بيان اينکه 3استخر به اسدآباد اضافه خواهد شد و در يک سال اخير در 50روستا عمليات بهسازي، جدول گذاري و آسفالت انجام شد، گفت: زيرساخت شهرک صنعتي اسدآباد در قسمت برق اشکال داشت که با همکاري استاندار همدان اين موضوع مرتفع شد.

  کريم حميدوند با بيان اينکه ذوب آهن حسن آباد سند نداشت و اين موضوع باعث مي شد ماليات آن به استان همجوار اختصاص يابد که اين موضوع در حال حل شدن است، گفت: دو منطقه ويژه گردشگري دربند و خنداب داراي طرح توجيهي شده اند که پس از تصويب شاهد دگرگوني وضعيت گردشگري شهرستان خواهيم بود.

  گفتني است در اين جلسه ضمن تقدير از خدمات کريم حميدوند فرماندار سابق و ليلا اميدي سرپرست فرمانداري اسدآباد با حکم وزير کشور و پيشنهاد استاندار همدان؛ مجيد درويشي به عنوان فرماندار شهرستان اسدآباد معرفي شد.

  درويشي از مديران با سابقه وزارت کشور است که پيش از اين مسئوليت هايي چون شهردار منطقه 4همدان، معاون شهردار همدان، شهردار تويسرکان و نهاوند و مديرعاملي شرکت سياحتي عليصدر را در کارنامه مديريتي خود دارد.

  تصاویر در سایز اصلی
  کلمات کلیدی :
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر تاریخ به روز رسانی: 1398/04/17   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 256
  بازگشت
   

   
      
   
     
   


  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.